Příjem limitů končí:Pátek 20.11.2020, 11:59:00.
Uhry - Kremnice Medaile sv. Jiří, konec XVIII století, Ag 44 mm, 50,07 g, (1 a 3/4 tolaru), nesign., stopa po čepu