Příjem limitů končí:Pátek 2.6.2017, 20:00:00.
Kroměříž, juniorský přebor Moravy 1944, Fleuret dam V., bronz pozlacený, 39x60mm, sign. J.Stehlík, Fišer neuvádí R dr.otřelý