Příjem limitů končí:Pondělí 19.11.2018, 20:00:00.
Ag medaile, poprsí biskupa zprava s berlou, opis / výjev z biřmování, opis sign.: L. ZIMPEL, punc, 42 mm 24,47 g, tém.