Příjem limitů končí:Pátek 14.6.2013, 20:00:00.
Švédsko
Řád "Northern Star" rytíř, v modrém smaltu zlatě NESCIT OCCASUM Au 750/1000; 12,94 g (potvrzení punc.úřadu) _mír.poškoz. modrý smalt