Pátek 14.6.2013, 20:00:00.
Karel VI. (1711-1740)
Žeton na holdování v Tournai (1720) - poprsí zprava, opis / věž mezi snopy obilí, opis, sign. R (Roettiers) Ag 30mm 7 ,24 g Nov. GG.21a patina "R"_ dr.rysky