Pátek 14.3.2014, 12:00:00.
Olomouc
200.výr.povýšení olomouc.biskupství na arcibiskupství 1777-1977, chrám sv.Václava a opis / poprsí sv.Václava zleva a opis sign.: M(Myszak) zlacený bronz 60 mm