Příjem limitů končí:Pátek 24.2.2017, 18:00:00.
Olomouc
Josef von Engel, poprsí vlevo / olomoucká orlice a opis DIE DANKB ARE STADT OLMÜTZ 1886 sign.: I.S. zlac.bronz 48 mm Taul 418 _setřené zlacení