Příjem limitů končí:Pátek 24.2.2017, 18:00:00.
Hlavica Emil (1887-1952)
Jubilejní výstava moravsko-slezskeho Pobeskydí v Místku 1926, ale gorie / erb, bez textu sign. zlacený bronz 50 mm "R"