Úterý 3.4.2018, 22:00:00.
Medaile Rakousko - Uhersko
Vídeň - Upomínka na cyklo jízdu po Blumen-Corso 1897, 7-mi řádkov ý němec. nápis / Jízdní kolo v kruzích a nápis ALL´ HEIL sign. : Zimbler zlacený kov 31 mm orig. ražené ouško