Příjem limitů končí:Sobota 26.3.2022, 12:00:00.
Kolářský Zdeněk (1931-)
Dokončení plynovodu Sojuz 1978 / Frderální Ministerstvo paliv a energetiky sign.: Z/K Ag 750/1000 punc. 40 mm 29,916 g