Neděle 10.4.2022, 23:00:00.
Náboženské medaile
Itálie - Milano, Katedrála Narození Panny Marie, A: Hlava sochy Panny Marie na vrcholu hlavní věže katedrály, sign.: S. J. / R: Hlavní věž katedrály se sochou Panny Marie, opis zlacený kov 26 mm