1/4 Tolar 1655, Český Krumlov-Scheiblhoffer, Pol. …, P/Sch 59, pravděpodobný odražek z 19. stol. z původních razidel ze zámecké knihovny v Českém Krumlově, viz Záloha J., Num.listy 1982, s. 99, č.10, patina, 7,431g RR
3 krejcar 1615 BH Opava-Haase, Kopicki 6366, Pol. 57
20 krejcar 1778 Vídeň, rytec F.X.Würth, Pol. 69, Chaurova sb. 84
tém. 0/0
1 koruna 1904
-0/0-
1 koruna 1915
bronzová medaile 60mm 1910 Vídeň, Gesellschaft für Münz und Medailenkunde, sign. Hujer, portrét/nápis
20 krejcar 1794 Vídeň, rytec J.Vinazer, Pol. 96, Chaurova sb. 90, n.ned., vlas.škr.
AE novodobá kopie tolaru 1721
3 krejcar 1634 IC Planá-Candler, dr.ol.okr, patina