osmihranná medaile -obchodní komora 1862, Ag 22.75g, punc, sign., patina
hudební medaile b.l., Ag? 9.03g, 27 mm, orig.ouško
Paříž 1916- J.Bout, Ag? 7.70g, orig.ouško
medaile uvedená 24. června 1900 při odhalení válečného památníku, Ag? 27.35g, 43 mm, orig.ouško
Friedrich v.Schiller - k 100.výročí úmrtí 9.5.1905, Al 24mm, orig.ouško
V.I.Lenin 1918-1958, bronz, 67 mm, nep.hr.
-0/0-