Německo - III.říše
Medaile za 12 let služby u armády a námořn., BB.443, Medaile za 4 roky služby u armády a námořn., BB.444, Nimmergut.3859,3860, spojka dvou medailí
Kříž za 40 let vzorné služby, BB.450, Nimmergut.3822 (279), DN.6.03.03.c, původní stuha
Červený kříž - medaile za péči, Nimmergut.3566, BB.434, Nesign., postříbřený bronz, bez stuhy
Kříž Za zásluhy o Olympijské hry 1936, BB.481, poškozený smalt, stará stuha v nespráv. barvách RR!
2/-/1
Odznak za zranění - typ 1940 - 1.stupeň - Sign."26", BB.52, Nimmergut.3844 (611), zlacený zinek, částečně setřené zlacení, patina R!
Odznak za zranění - typ 1940 - 2.stupeň - Sign."30", BB.53, Nimmergut.615 (3945), postříbřený masivní bronz, krásná patina
Pěchotní útočný odznak - 2.stupeň - Nesign., postř. tombak, BB.115, ND.7.06.02.a2, Nimmergut.663 (3890)
Sportovní výkonnostní odznak DRL (1935) - 3.stupeň, BB.296, Nimmergut.3317 (338), ND.6.06.04.c1, Sign.Wernstein-Jena, pěkná patina
Německo - BRD
Záslužný kříž s meči 1939 - bez svastiky - I.třída, Nesign., Nimmergur.3833 (1437), původní etue
Vatikán
Pius IX. - Pamětní medaile pro rakouské dobrovolníky 1848-1849, Sign.NC, bronz 32mm, nesprávná nepův.stuha
Velká Británie
Victoria - Indická všeobecná služ. medaile, K-K.C2, Josl.98c, štítek "Northwest Frontier", na hraně uděl. "1242 R OSBORNE H D Ist Bn 6th REGT"
Victoria - AR medaile na potlačení indické vzpoury 1857-1858, Kou.C.5, Josl.101, na hraně udělení "GEO MAHER, 3RD BENGAL EURPN. REGT."
George V. - AE válečná medaile obchodního loďstva 1914-1918, K-K.C43, Jos.145, na hraně "FATHA.DITTA."
George V. - Mezispojen. medaile vítězství 1914-1919, Sign.W.McM, Joslin.146, K-K.C44, na hraně udělení: "T.Z.4266.M.MO.GRILL.A.B.R.M.V.R.", zkrácená stuha
2/1/1
RAF - čepicový odznak příslušníka vojenského letectva (cca 1940 - 1950), Nesign., zlacený bronz 40x43 mm se sponou
Medaile vydané Českou numismatickou společností
Fischer - František Kraumann 1896 - 1955 (1956) - poprsí zprava, opis / sedmiřádkový nápis a lipová snítka, Sign., patinovaný bronz 60 mm, BK.4 R!
Špánek - Bedřich Skrbek 1860 - 1918 (1964) - poprsí čelně, vročení a opis / kniha, váhy, posuvné měřítko, lupa a písmo, Sign., patinov. bronz 60 mm, BK.7 R!
Knobloch - Alfons Mucha 1860 - 1939 (1965) - poprsí zprava, opis / hlava ženy čelně s květy ve vlasech, opis, Sign., pat.bronz 60 mm, BK.9, č.19/210 R!
Zd.Šejnost - medailér Josef Šejnost 1878-1941, 1978 - poprsí zprava, opisy / výběr deseti prací J.Šejnosta, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, BK.13
Uchytilová - památce zavražděných lidických dětí 1982 - hlavičky dětí ve věnci z ostnatého drátu, opis / jména ve 24 řádcích, Sign., patin.bronz 78 mm, BK.21