Služební kříž za 6 let - typ 1913, Marko.381f, VM.2/8-1913-F, zinkový kříž, zinkový medailon bez věnce, nepůvodní stuha
Služební kříž za 6 let - typ 1913, Marko.381f, VM.2/8-1913-F, zlac. zinkový kříž a zlac. medailon bez věnce, nepůvodní stuha
Jubilejní kříž 1908 - pro vojenské osoby, Marko.402a, VM.37a, zlacený bronz, nepůvodní stuha
Jubilejní kříž 1908 - pro civilní osoby, Marko.403a, VM.37b, na původní červené trojúhelníkové stuze
Jubilejní kříž 1908 - pro civilní osoby, Marko.403a, VM.37b, nepůvodní červená trojúhelníková stuha
Mobilizační kříž 1912-1913 - letop.vyvýšené, zlacený bronz, VM.2/13, Marko.411a, původní stuha
Mobilizační kříž 1912-1913 - letopočty vyvýšené, zlacený bronz VM.2/13, Marko.411a, původní stuha
Signum Laudis - zlac.bronz, Marko.148b, VM1.29-II-B, původní válečná stuha
Signum Laudis - zlac.bronz - uherský typ, Marko.148d, jako VM.29-II-B, na původní válečné stuze s meči
1/1/2
Velká stříbrná medaile za statečnost, Marko.227a, VM1.5-IX-C, pouze 1866 - 1867, Nepunc., Sign. Leisek, přiletované elipsovité ouško, původní stuha RR!
Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.228b, VM1.IX-D, vydání od roku 1867, Sign.Tautenhayn, punc.Ag, elipsovité ražené ouško, původ.průvl. stuha
Velká stříbrná medaile za statečnost, Marko.230a, VM1.5-X-d, vydání z let 1914 - 1917, Sign.Leisek, puncované Ag, nepůvodní válečná stuha
Velká stříbrná medaile za statečnost, Marko.230a, VM1.5-X-d, vydání z let 1914 - 1917, Sign.Leisek, punc. Ag, hr., dr.škr., patina, původní válečná stuha
Velká stříbrná medaile za statečnost, Marko.230e, VM1.5-X-F, Marko.230e, Nesign., zinek, původní stuha s meči
2/2/1
Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.231a, VM1.5-X-G, Sign.Tautenhayn, Punc., nepůvodní stuha, škr., patina
2/1/1
Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.231a, VM1.5-X-G, Sign.Tautenhayn, Nepunc., bez stuhy
2/2/-
Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.231a, VM1.5-X-G, Sign.Tautenhayn, Nepunc., nepůvodní stuha
Hasičská a záchranářská medaile za 25 let služby, VM.36a, Marko.333, původní stuha
Stříbrná pamětní medaile pro pražské ozbrojené sbory z roku 1866, VM1.27, Marko.362, dr.hr., bez stuhy
Válečná pamětní medaile 2.DEC.1873, Marko.364a, VM1.28a, nepůvodní stuha