Německo - III.říše
Španělský kříž 1939 - III.třída - Nesign., BB.42, Nimmergut.3808 (569), ND.7.02.05.3, 31.976g R!
Železný kříž 1939 - II.třída - Sign."25" (AGm-Hannau) , BB.72, Nimmergut.3824 (590), D-N.7.03.11, pův.stuha
Válečný záslužný kříž s meči - II.třída - Nesign., BB.82, Nimmergut.3825 (602), ND.7.04.08.1, přiložen ulomený závěsný kruh a původní stuha
Válečný zásl. kříž bez mečů - II.třída - Nesign., BB.81, Nimmergut.3836 (603), ND.7.04.07, bez stuhy
Kříž za 25 let vzorné služby, BB.451, Nimmergut.3524 (281), DN.6.03.03.d, Nesign., původní stuha
Kříž za 18 let služby u policie, BB.508, ND.6.03.02d, Nimmergut.284 (3527), Nesign., postř.bronz, bez stuhy
Medaile Za zim.tažení na Východě 1941-1942, Nesign., BB.500, Nimmergut.3850 (620), původní stuha
Odznak za zranění - typ 1940 - 1.stupeň - Sign."26", BB.52, Nimmergut.3844 (611), zlacený zinek, částečně setřené zlacení, patina R!
Odznak za zranění - typ 1940 - 3.stupeň - Nesign., BB.54, Nimmergut.3946, černě lakovaný mosazný plech
Pěchotní útočný odznak - 2.stupeň - Nesign., postř. bronz, BB.115, ND.7.06.02.a2, Nimmergut.663 (3890)
Pěchotní útočný odznak - 2.stupeň - Sign."JFS", BB.115, ND.7.06.02.a3, Nimmergut.663 (3890), zinek
1-
Pěchotní útočný odznak - 1.stupeň - Nesign., BB.127, ND.7.06.05.a3, Nimmergut.3896 (671)
Bojový odznak posádek torpédoborců - 3.typ - Sign. "S.H.u.Co.", BB.164, Nimmergut.3921, zlacený zinek
Odznak příslušníka ochranného svazu proti minám a ponorkám, BB.166, Nimmergut.3923 (706), postř.zinek
Bojov.odznak válečného námořnictva - Sign.R.S., BB.171, Nimmergut.711 (3927), ND.7.09.08.a, I.typ, pozlacený zinek
Odznak pilota - I.typ (1935) - Sign."GWL", BB.189, Nimmergut.4007, ND.7.07.01.a3, postř.tombak RR!
Spona pro frontového letce - 1.stupeň - Nesign., BB.204, Nimmergut.3947 (731), D-N.7-07-22d1, zlacený a postříbřený bronz 76x25 mm, 18.418g RR!
Spona pro pilota bombardéru - 1.stupeň - Nesign., BB.213, Nimmergut.3949 (751), D-N.7-07-23c1, zlacený bronz 76x25 mm, 18.975g RR!
Spona pro pilota bombardéru - 2.stupeň - Nesign., BB.214, Nimmergut.3948 (752), D-N.7-07-23d1, postříbřený bronz 76x25 mm, 18.182g RR!
Sport. výkonnostní odznak DRA - 1.typ - 1.stupeň, BB.291, Nimmergut.3578, ND.6.06.03.a1, Sign. L.Ch.Lauer-Nürnberg, pěkná patina