Šejnost Josef, 1878 - 1941
Tomáš Baťa - AE velká medaile k padesátinám 1926 - poprsí zleva, nápis / 3-řádkový nápis ve čtverci, Sign., patinovaný bronz 70 mm, 133ks, původní etue R!
Ed.Beneš - vůdce odboje a I.ministr zahraničí 1926 - poprsí zleva, opis / prapor se lvem, znaky spojenců, opis, Sign., pat. Ag987, 60mm, 111.558g, 3ks RRR!
Karel Prášek - I. čsl. ministr zemědělství 1926 - poprsí zleva, opis / sedlák a selka na poli, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Jan Novotný - vrchní řiditel Čsl.průmysl.banky 1927 - poprsí zprava, nápis / velká "60", vavřínová ratolest a nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, téměř
Milan Rastislav Štefánik - I.ministr války ČSR 1928 - poprsí zleva, písmo / hořící slunce, dvě vyznamenání, znak a písmo, Sign., patin.bronz 60mm, 133ks, skv. R!
Josef Dobrovský - medaile na 100 let úmrtí 1929 - poprsí zprava, opis / mladá lípa, znak, 5-řádkový nápis a opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm, skvrnka
Dr.Ant.Podlaha - dokončení velechrámu sv.Víta 1929 - poprsí zleva, opis / budova katedrály, zemské znaky, nápis a opis, Sign., patin.bronz 70 mm, 125ks R!
Dr.Ant.Podlaha - dokončení velechrámu sv.Víta 1929 - poprsí zleva, opis / budova katedrály, zemské znaky, nápis a opis, Sign., pat.bronz 70 mm, 125ks, skv. R!
Praha - odznak na milenium svatého Václava, 929-1929, Stojící svatý Václav, nápis, Sign., masivní bronz 25x30 mm s jehlicí
Prof.Dr.J.V.Šimák, historik - město Turnov 1870/1930 - poprsí zleva, opis / štít s českým lvem, nápisy, Sign., patinovaný bronz 50 mm, pouze 100ks RR!
Prof.J.Vlček, literární historik - 70.narozeniny 1930 - poprsí zleva, opis / tři knihy, dvě snítky, nápis do čtverce, Sign., patinov.bronz 65 mm, 100ks RR!
Dr.Viktor Katz - svým přátelům 1930 - poprsí zprava, jméno a rok narození / kytice, nápis, Sign., patinov. bronz 50mm, pouze 100 ks RR!
Dr.Josef Kazimour - padesáté narozeniny 1931 - poprsí zleva, opis, Sign., patin. jednostranný bronz 60 mm, pouze 205 ks, dr.hr., vlas.rysky R!
Max Švabinský, malíř (narozen 1873) 1931 - poprsí zleva, nápis, Sign., patinovaný jednostranný bronz 80 mm, pouze 53ks RR!
Adolf Kašpar, malíř - medaile na 55.narozeniny 1932 - poprsí zprava, 2-řádkový nápis, Sign., patinovaný jednostranný bronz 70mm, pouze 101 ks RR!
J.B.Novák, ředitel zem.archivu - 60.narozeniny 1932 - poprsí zprava, opis / vročení a ozdoby, Sign., patinovaný bronz 60 mm, pouze 110 ks R!
Gen.Ot.Husák - přísaha České družiny v Kijevě (1914) 1932 - poprsí zprava, opis / scéna předání praporu, znaky, písmo, Sign., bronz 60mm, skvrnky, patina R!
Ing.Arch.Jan Skorkovský - pamětní plaketa 1933 - poprsí zprava, nápis, Sign., patinov.bronz 67x80 mm, pouze 80ks RR!
Dr.Jindřich Vaníček (náčelník ČOS 1892 - 1931) 1933 - poprsí zprava, opis, Sign., jednostranný patinovaný bronz 70 mm, věnování "...Sokol Letňany 1864 - 1934"
Dr.Jindřich Vaníček (náčelník ČOS 1892 - 1931) 1933 - poprsí zprava, opis, Sign., jednostranný patinovaný bronz 70 mm, téměř