Praha - medaile Národopisné výstavy českoslovanské
Pichl - záslužná medaile výstavy 1895 - dívka v kroji klečící u truhly, opis / mladík v kroji láme větev lípy, nápis, Sign., bronz 55 mm, hrana, patina, téměř
Praha - Smíchov
Abrahám, Chaura - národop. a řemesl. výstava 1893 - znak Smíchova, nápis a datum / zářící koruna a nápis v kartuši, Ag900, 30mm, 13.521g, nep.hr., patina
Abrahám, Chaura - národop. a řemesl. výstava 1893 - znak Smíchova, nápis a datum / zářící koruna a nápis v ozdobné kartuši, měď 30mm, patina
Abrahám, Chaura - národop. a řemesl. výstava 1893 - znak Smíchova, nápis a datum / zářící koruna a nápis v ozdobné kartuši, hliník 30mm, 3.084g
Teplice
Kříž - 1100 let objevení pramenů 1862 - poprsí císaře Fr.Josefa I., německý opis / scéna objevení pramenů, německý opis, Sign., cín 27 mm s původním raž. ouškem
Vídeň
Schwerdtner - Gremium vídeňských obchodníků b.l. - alegorie, opis / tabulka s rytým udělením "Franz Scholz", vavříny, opis, Sign., postříbřený bronz 62mm
I.D.Boehm - Sjezd lékařů fyziologů v září 1832 - Vindobona a Danubius, opis a nápis / řecký nápis ve věnci, Sign., měď 40mm, hrany, nep.rysky, krásná pat.
St/Lauer - 200.výročí obrany Vídně před Turky 1883 - Jan III.Sobieski zprava, polský opis / polsko-litev. znak, opis, Sign., postř.bronz 30 mm, ouško odstraň.
Breithut - Obchodní, živnostenská a průmyslová komora - alegorie, nápis, tabulka s udělením / pohled na Vídeň, znaky, opis, Sign., patin.bronz 65 mm, dr.hr.
Nesign. - AR kalendářní medaile na rok 1933 - sedící Saturn, vročení, kalendář/ znam.zvěrokruhu, kalendář, Punc., patinované Ag900, 40mm, 18.968g, dr.hr.
Hofmann - AR kalendářní medaile na rok 1946 - stojící Mars, chrám sv.Štěpána, opis / kalendář, Sign., Punc. patinované Ag900, 40mm, 26.437g
Hám - dráha Handlová-Hor.Štubňa - tunel TGM 1930 - portál tunelu v krajině, dvojitý opis / 7-řádkový nápis, hornická kladívka, Nesign., bronz 40 mm, téměř
Hám - dráha Handlová-Hor.Štubňa - tunel TGM 1930 - portál tunelu, dvojitý opis/ 7-řádk. nápis, hornická kladívka, postř.bronz 40mm, 24.275g, dr.hr. RR!
Pravda vítězí - větší stříbrná medaile b.l. (1968) - svatý Václav na koni, Pražský hrad, opis / Dubček a Svoboda, opis, Nesign., Punc., Ag 40mm, 24.830g, pat.
Pravda vítězí - menší stříbrná medaile b.l. (1968) - mistr Jan Hus zleva, opis / Alexander Dubček zleva, opis, Nesign., Punc., Ag 1000, 30mm, 13.040g, patina
Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
Litá oválná plaketa (1918 - 1919) - poprsí zprava, lipové lístky, nápis, Nesign., v reversu značka Komárovských železáren, Fe 250x350 mm, Nov1.1.7b
1-
Litá plaketa (1918 - 1919) - poprsí zprava, lipové lístky, nápis, Nesign., bez značky výrobce (patrně Komárovské železárny), Fe 165x255 mm, Nov1.1.8c
Jednostranná litá medaile (1918 - 1919) - poprsí zleva, inkusní opis, Nesign., bronz 110 mm s letov. ouškem, jako Nov1.1.11 (uvádí pouze cín), patina RR!
Šimonovský - jednostranná litá medaile (1919) - poprsí zleva, opis, Sign., černě patin. zinek 60 mm, Fl.2, Nov1.1.14c, téměř