Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
Chvojan - jednostranná litá plaketa (cca 1919) - poprsí zleva, nápis, Sign., zinek 110x140 mm, Nov1.1.26a, upevněno na dřevěné podložce 155x195 mm
Čejka - Akademický spolek ve Vídni 1919 - poprsí zprava, opis/lipový stromek se sovou na větvi, písmo, bronz 54 mm, Nov1.1.27, na hr."ČESTNÁ RAŽBA Č.23" RR!
Čejka - plaketa k sedmdesátinám 1920 - poprsí zprava, nápis, Sign., bronz 60x70 mm, Fl.12, Nov1.1.36a, nepatrný úhoz v ploše, pěkná patina, téměř
Čejka - AE medaile na paměť uzdravení na jaře 1921 - poprsí zprava, opis / 5-řádkový nápis a lipové lístky Sign., patinovaný bronz 30 mm, Fl.14, Nov1.1.42b
Brůha - jednostr.dutá medaile - (1935) - poprsí zprava, opis, Nesign., bronz.plech 70 mm, Nov1.1.111v (opis těsně u klopy saka)
Šejnost - 4.volba presidentem 1934, 1936 (bronz 80mm) Poprsí zleva, opis a nápis / velký státní znak, Sign., Fl.38, Nov1.1.115b
Španiel - úmrtní medaile 1937 - poprsí zleva, vavřín.ratolest, opis / truchl.postava, palmy, nápis, Sign., pat.Ag 80mm, 191.503g, Fl.54a, Nov1.1.134a R!
Španiel - úmrtní medaile 1937 - poprsí zleva, vavřín.ratolest, opis / truchl.postava, palmy, nápis, Sign., patinované Ag 50mm, 54.190g, Fl.54c, Nov1.136a
Láska - gymnasium v Brně na 100 let narození 1950 - poprsí zprava, opis/ gymnasium na Komenského náměstí, písmo, Sign., bronz 60 mm, Fl.71, Nov1.1.179d, etue
Tříska - obnovení pomníku v České Třebové 1968 - hlava zleva, ratolesti, opis, Nesign., jednostranná litá zlacená mosaz 40 mm, Nov1.1.185a, patina
Štětina - postříbř.portrétní medaile, b.l. (cca 1990) Hlava zleva, opis / monogram, lipový lístek, opis, Sign.Št, 31mm, Nov1.1.198c, patina, téměř
Sign.N - VII.zahraniční slet ČOS v Paříži 1990 - poprsí zprava, písmo / sokol na lip.lístcích, písmo, postříbřený bronz 22 mm, Nov1.1.203c
Česká republika - medaile s portrétem T.G.Masaryka
Kožuch - AE medaile Masarykovy university 1994 - kniha, replika medaile, nápis / hlavice rektor.žezla, globus, nápis, 60mm, lakováno, Nov1.1.228d, pův.etue
Česká republika
Série presidentů USA - portrét, opis/ pozměněný znak, český opis, Ag999, 8.4g, nep.rysky, kapsle 10ks
Národní pokladnice - kolekce replik vzácných českých mincí, měď 40 mm, 20g, pozlacené nebo postříbřené, kapsle, tři luxusní etue a "cerfifikáty", celkem 60ks
Slovensko
Dr.Jozef Tiso - na volbu presidentem 26.X.1939 - poprsí zprava, vavříny, opis / znak, vavřínová snítka a 4-řádkový nápis, Nesign.(A.Peter), zlac.bronz 60 mm
Ludvík XIV. - svatba následníka trůnu 1697 - poprsí zprava, opis / portréty novomanželů, opis, Sign.J. Mauger, měď 41mm, 35.728g, prasklina v razidle, pat.
Ludvík XV. - korunovace v Remeši 25.X.1722 - korunované poprsí zprava, opis / korunovační scéna, opis a nápis, Sign.Rög, měď 41mm, nep.rysky, patina
Ludvík XV. - na narození syna, vév. burgundského 1751 - poprsí zprava, opis / Vesta předává novorozence Francii, písmo, Sign.FM, měď 41mm, 33.221g, lakovaná
Ludvík XVI. - na výstavbu kanálu Loira-Seina-Rýn 1783 - poprsí zprava, písmo / personifikace Burgundska a tří řek, písmo, Sign.Duvivier, měď 50mm, rysky, pat.