Kolín
Městský národní výbor - pamět. medaile b.l. - radnice a opis / teplárna, chemička a sídliště, Sign.O.Sukup, patinovaný bronz 50 mm, nep.hr., téměř
Košice a Banská Štiavnica
Nesign. - Banícka fakulta VŠT Košice b.l. (cca 1980) - trejv, tři horníci při práci, latinský opis / znak, slovenský nápis, patinovaný postříbřený bronz 60 mm
Remeň - Banícka fakulta VŠT Košice 1762/1992 - Marie Terezie mírně zprava, opisy / znak, budovy, slovenský opis, patinovaný bronz 60 mm
Nesign. - TU Košice - fakulta Berg b.l. (cca 2010) - Marie Terezie, 2x hornická kladívka / znak s korunou, prapory, slovenský opis, patinovaný bronz 60 mm
Kremnica
Výstava mincí - Ag replika dukátu Karla Roberta 1954 - stojící sv.Ladislav, dvojitý opis / čtyřdílný znak, opis, Nesign., Nepunc., Ag 20mm, 2.456g, patina, tém.
Liberec (Reichenberg)
Liberecké výstavní trhy b.l. (cca 1965) - dvě sedící postavy, opis, Sign.VJ, jednostr. patin. bronz 65 mm
Litomyšl
Pátek - výstava k 250.výročí gymnasia 1894 - městský znak v kartuši, opis / pohled na město, nápis, Nesign., Punc., Ag 32mm, 14.529g, stopa po sponě, hr.
Ostrava
VŠB Ostrava - Fakulta strojní a elektrotechnická b.l. - znak města, důl, nápis / emblém školy, důl, opis, Sign.Novotný, patinovaný postříbřený bronz 70 mm
VŠB Ostrava - Fakulta strojní a elektrotechnická b.l. - znak města, důl, nápis / emblém školy, důl, opis, Sign.Novotný, patinovaný bronz 70 mm
Praha
Kvasnička - odhalení pomníku Josefa Jungmanna b.l. - poprsí zleva, opis / pomník v ozdobné kartuši a opis, Sign., cín 30 mm s původním raženým ouškem, dr.rysky
Sign.HP - 100 let narození Josefa Jungmanna 16.7.1873 - poprsí zleva / 4-řádkový nápis a opis, cín 27 mm s původním raženým ouškem, PZ.202, pěkná patina, tém.
Kvasnička - 100 let naroz. Josefa Jungmanna 16.7.1873 - poprsí zleva, opis / 5-řádkový nápis, Sign., cín 30 mm s původním raženým ouškem, PZ.201, skvrnky, patina
Nesign. - odhalení pomníku Josefa Jungmanna 15.5.1878 - pomník, opis/ 6-řádkový nápis, cín 27 mm s původním raženým ouškem, PZ.207, dr.hr., tmavá patina
Sign.Š - na paměť úmrtí F.L.Riegra 3.3.1903 - poprsí mírně zleva, opis / ratolest a 5-řádkový nápis, cín 33 mm s původním raženým ouškem, PZ.352, patina
Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Fritsche/Thein - malá česká upomín. medaile - sedící Čechie v perlovci / Průmyslový palác, opis, Sign., cín 30 mm s pův.ouškem, ŠFP.32b, dr.hr.,vl.škr.,skvr.
Praha - medaile Národopisné výst. českoslovanské 1895
Nesign. - stojící sv. Václav, opis/ Průmyslový palác, královská koruna a opis, cín 31 mm s původním raženým ouškem, nedor., patina
0/1
Pichl - upomínka na výpravu Čechů amerických, svatý Václav, dvojitý opis / americká orlice, nápisy, Sign., cín 39 mm s původním raženým ouškem, dr.rysky
Rimavská Sobota
Gál a Bódi - 700 let města 1271 / 1971 - historické budovy, "700" / orlice, opis, Sign., pat.bronz 60 mm
Uherský Brod
Výstava Komenský v umění 1952 - poprsí zleva, opis / znak města a dvouřádkový nápis, Sign., patinovaný postříbřený bronz 40 mm, dr.hr., téměř
Výstava Komenský v umění 1952 - poprsí zleva, opis / znak města a dvouřádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 40 mm, téměř