Bratislava - Riaditeľstvo dálnic 1980 - otevření dálnice D2 Břeclav-Kúty, Nesign., postř. bronz 40 mm, patina
ČSAV - za zásluhy o rozvoj společenských věd b.l. - hlava Fr.Palackého zprava, opis / stuha, stylizovaný lístek, opis, Nesign., bronz 65 mm, téměř
Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
Španiel - na 85.narozeniny 1935 (patin.bronz 50 mm) - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., Fl.45b, Nov1.1.98e, nep.hr., dr.rysky
Španiel - na 85.narozeniny 1935 (Ag lesklé 32 mm) - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., Fl.41d, Nov1.100a, 14.840g, hr., rysky, patina
Španiel - úmrtní medaile 1937 (Ag matové 30 mm) - poprsí zleva, vavřín.ratolest, opis / truchl.postava, palmy, nápis, 14.158g, Fl.54e, Nov1.138a, dr.rysky
Československo - medaile s portrétem Václava Havla
Poldaufová - svobodné volby 1990 - hlava zpředu, opis / vlajka, lipové lístky, opis, Nesign., mědinikl 27mm, Nov1.9.3a
Francie, Napoleon I. - jako císař, 1804 - 1815
Poprsí Napoleona I. zleva, opis / korunované "N" ve věnci, b.l. (cca 1980), Nesign., zlacený bronz 32 mm, zlacení mírně setřeno, patina
Francie, republika, 1871 -
Caen v Normandii 1944/1994 - 50.výročí osvobození města - panorama, vycházející slunce, vlajky, nápis / 5-řádkový nápis, Nesign., patinovaný bronz 50 mm
Strasbourg 2010 - katedrála Notre Dame, dvojitý opis / kříž, gotická okna, opis, Nesign., bronz 34 mm
Maďarsko
Michelangelo b.l. - hlava mírně zleva, opis / sedící postava, Sign.K.K.GY, patinovaný bronz 60 mm, nep.hr.
Ignác Semmelweis - 100.výročí narození 1865/1965 - poprsí částečně zleva, opis / žena s dětmi, Sign.KAN, patinovaný bronz 60 mm, nep.hr.
Nesign. - 100 let narození císaře Viléma I. 1897 - poprsí v přilbě zprava, 8-řádkový nápis / insignie, ratolesti a nápis, bronz 40 mm, odstraněné ouško, hr.
Německo - BRD
Zmenšená replika řezenského tolaru 1634 / 1982 - pohled na město, opis / anděl se znakem města, opis, Nesign., Nepunc., Ag 30mm, 11.138g
Zmenšená replika mohučského tolaru 1795 / 1985 - poprsí arcibiskupa zprava, opis / pohled na město, opis, Nesign., Nepunc., Ag 30mm, 11.225g
Wolfgang Amadeus Mozart - 200.výročí úmrtí 1991 - Mozart s taktovkou, opis / nápis v kruhu hudebních nástrojů, opis, Nesign., bílý kov 40 mm
Velká Británie
Victoria a Albert - výstava v Londýně 1851 - dvojportrét zleva, opis a věnec / Crystalpalace, opis a 11-řádkový nápis, Sign., cín 51 mm, dr.hr., rysky
Chlebové známky
Kludské Chválovice, mlýn - 4 kg chleba - mosaz 29 mm, dr.hr., dr.rysky, tmavá patina
Pardubice - Rolnické družstvo - 5kg chleba, hliník 35mm, patina
Pardubice - Rolnické družstvo - 2kg chleba, hliník 28mm
Chmelové známky
Vlčí - s erbem Schwarzenbergů - hliník 25 mm, CL.1616, dr.hr., dr.škr., patina