Čína - d.Čching, epocha Čhien-lung, 1736 - 1796
Tchung-pao v písmu čen, 23,9 mm, K.43/2 (tab.mincoven 6)
Čína - d.Tchang, Wu Cung, ep.Kchang-juan, 841 - 847
Tchun-pao, 24,5 mm, K.17/1h1
Čína - d.Tchang, Su Cung, ep.Čchien-juan, 756 - 762
Tchun-pao, 23,2 mm - zmenšený, K.17/4
Čína - d.Pej Sung, epocha Siang-fu, 1008 - 1017
Juan-pao v písmu čen, 23,8 mm, K.22/17, Sch.474
2/-
Čína - d.Čching, epocha Tao-Kuang, 1821 - 1851
Tchung-pao v písmu čen, 23,6 mm, K.43/10
Čína - d.Čching, epocha Tia-čching, 1796 - 1821
Tchung-pao v písmu čen, 22,5 mm, K.43/5
Čína - d.Čching, Kuang Hsu, 1875 - 1908
Tchung-pao (vyd.min.financí), 20,9 mm, K.48/1/12
Medaile vydané Českou Numismatickou Společností
P.Soušek - morový 2 tolar Covid 19, 2020 Stojící sv.Václav s praporcem a se štítem, dvojitý opis / had na kříži skupina mužů, opis, Sign.Sou, Ag 999/1000, 45,5 mm, 58,39 g_R!
Hradec Králové - pobočka ČNS
Kontramarka k 5.tajnému výletu královéhradecké pobočky 11.6.2016 Kontramarka na 1 Krejcaru 1816 A, 26,5 mm, 8,6 g, MF.B48b náklad 23 ks_tém.
Kremnica
Výstava mincí - napodobenina dukátu Zikmunda, 1980 Stojící Sv.Ladislav, dvojitý opis / čtyřdílný znak, opis Nesign., Nepunc., Ag 21 mm, 2,35 g
Olomouc
Pelikán - na 60 let Dr.Richarda Fischera - starosty Olomouce#Br 1872 - 1932, portrét zprava, opis / ve čtverci olomoucká radnice, opis, Bronz 50 mm, Taul.421, raženo 250 ks
Uherský Brod
Výstava Komenský v umění, 1952#Br Poprsí zleva, opis / znak města, lev, nápis, Nesign., Bronz 40 mm
Zbraslav
Přibík - okresní národopis.výstava na Zbraslavi, 1893#Sn Pohled na klášter, nápis / znak města v ozdob.katruši, opis Sign., Sn 45 mm, Haus.3747, Unger.2595, Ho.6507
Česká Republika
M.Paccini - Blahoslavený Gorazd - výročí 2000 let od narození Ježíše Krista, polopostava světce čelně, opis / Madona s dítětem, opis 3x punc. (925), Ag 40 mm, 19,80 g_kapsle
M.Paccini - Blahoslavený Hroznat - výročí 2000 let od narození Ježíše Krista, polopostava světce čelně, opis / Madona s dítětem, opis 3x punc. (925), Ag 40 mm, 19,76 g_kapsle
M.Paccini - Svatý Klement - Maria Hofbauer Dvořák - výročí 2000 let od narození Ježíše Krista, poprsí světce čelně, mírně zprava, opis / Madona s dítětem, opis, 3x punc. (925), Ag 40 mm, 19,69 g_kapsle
M.Paccini - Svatý Norbert - výročí 2000 let od narození Ježíše Krista, poprsí světce čelně, mírně zprava, opis / Madona s dítětem, opis, 3x punc. (925), Ag 40 mm, 19,82 g_kapsle
M.Paccini - Svatý Radim - výročí 2000 let od narození Ježíše Krista, poprsí světce čelně, mírně zprava, opis / Madona s dítětem, opis, 3x punc. (925), Ag 40 mm, 20,05 g_kapsle
M.Paccini - Svatá Zdislava - výročí 2000 let od narození Ježíše Krista, poprsí světce čelně, mírně zprava, opis / Madona s dítětem, opis, 3x punc. (925), Ag 40 mm, 19,71 g_kapsle