Polsko
Medaile Za zásluhy v boji proti povodni - zlatý stupeň (1961) WB.-, Gr.-_kovová stuha Medaile svazu polské mládeže - ZSMP, Bronz_orig.stuha + orig.etue
1/-/1
Medaile Za Polsko a socialismus - L.Varynski, WB.-, Gr.-_orig.stuha Medaile za XX let ve službách národa, stříbrný stupeň_orig.stuha
0/0/0
Rusko - SSSR, 1923 - 1991
Řád Alexandra Něvského - klenot na závěsu, čís.4475 na matici znač. MONĚTNYJ DVOR, Herf.2.20.1_stuha KOPIE
Řád Alexandra Něvského - bez závěsu, čís.7427 ve vnitřním kruhu hvězdy znač. MONĚTNYJ DVOR, Herf.2.20.2.1 _KOPIE
Řád rudého praporu práce RSFSR, na matici číslo 5166 Herf.1.1.1_KOPIE
Stužka k vyznamenání - každá jiná_14 ks
Rusko
Petr I. - medaile Za dobytí Narvy 9.8.1704 Portrét zprava, opis / bitevní scéna, nápis v úseči, opis Nesign., Sn 51 mm, 46.9 g, Čep.14_na hraně značeno K (kopie)
Petr I. - oválná medaile na výstavbu opevněného přístavu v Taganrogu v r.1709, poprsí zprava, opis / půdorys přístavu, opis, Sign.S.Guien, Sn 43x47 mm, Čep.22_na hraně značeno K (kopie) ouško se stuhou
Petr I. - medaile na bitvu u Poltavy 24.6.1709 Poprsí cara zprava, opis / bitevní scéna, 2řádk.nápis v úseči, opis Sign. S.Guien + G.Haupt, Bronz 41 mm, 25.52 g, Čep.25, _na hraně značeno K (kopie) ouško se stuhou
Petr I. - oválná medaile pro podporu slovanských balkánských národů Poprsí cara zprava, opis / korunovaný dvouhlavý orel, opis Sign.S.Guien + G.Haupt, Sn 36x41 mm, Čep.31, _na hraně značeno K (kopie) ouško se stuhou
Alexandr I. - medaile za čest zasloužilému vojákovi, 1806 Vojenské trofeje / 5řádk.nápis, Postř.bronz 29 mm, Čep.222 _ouško se závěsem bez stuhy KOPIE
Alexandr I. - medaile za přechod na švédský břeh r.1809 Iniciála "A I " / 5řádk.nápis, Postř.bronz 29 mm, Čep.246 _ouško se závěsem bez stuhy KOPIE
Alexandr I. - medaile pro předáky obcí za horlivost a věrnost k ruskému impériu před Napoleonem v r.1810, portrét zprava, opis / 4řádk.nápis, Sn 51 mm, 46.37 g, Čep.266, _na hraně znač. K (kopie) ouško se stuhou
Mikuláš I. - medaile za dobytí útokem Achulga (Kavkaz) 22.8.1839 Iniciála "N I " / 4řádk.nápis, Postř.bronz 29 mm, Čep.424 _ouško bez stuhy KOPIE
Alexandr II. - medaile za služební horlivost, b.l. Portrét zprava, opis / opis, Bronz 29 mm, Čep.617_ouško KOPIE
Alexandr II. - medaile za chrabrost, b.l. Portrét zprava, opis / 2řádk.nápis, Bronz 29 mm, Čep.621 _ouško KOPIE
Alexandr II. - medaile za věrnost, b.l. Portrét zprava, opis / 2řádk.nápis, Bronz 29 mm, Čep.625 _ouško KOPIE
Alexandr II. - medaile za otličije, b.l. Portrét zprava, opis / 2řádk.nápis, Bronz 29 mm, Čep.628 _ouško KOPIE
Alexandr II. - medaile za loajalitu finských občanů Portrét zprava, opis / 5řádk.nápis, Bronz 29 mm, Čep.630 _ouško KOPIE
Alexandr II. - medaile za záchranu umírajících, b.l. Portrét zprava, opis / 3řádk.nápis, Bronz 29 mm, Čep.638 _ouško KOPIE