20 hřiven 2004, 2 OZ Ag, 67,50 g, Olympijské hry Atény
PP
2 cent 1868
Dollar 1888 O, Morgan
Ferdinand II.
Medaile - portrét panovníka a manželky Eleonory, b.l., pozlaceno, 53 mm, nesign.
Leopold I.
Ag medaile 1868 na osvobození Vídně, sig. LGL, 40 mm, 26,34 g
František Lotrinský
1/4 dukát 1765, Ag odražek, památník F.L., 25 mm, 3,73 g
arc. Karel
Ag medaile 1860 na odhalení pomníku ve Vídni, 64 mm, 104,60 g, sig. Radnický
František Josef I.
Medaile moravského živnostenského spolku v Brně 1861, uděleno Vilémovi Heitrovi, německý opis, nesign., Ag 35 mm, 15,90 g
Ag medaile "Cena ministerstva obchodu" na výstavě 1888 v Brně, 57 mm, 67,75 g, sig. Tautenheyn, dr.hr.
Státní cena za chov koní, česko německý opis, Ag 40 mm, 16,29 g, nesign.
Státní cena za chov koní, česko německý opis, Ag 40 mm, 16,15 g, sig. Tautenheyn
Válečná medaile 1914, portrét císaře, 3 vojáci s andělem, Br 50 mm, sig. Neuberger, krásná etue
Karel Zeman
Medaile - kostel ve Křtinách 2000, Br 70 mm, etue
Otakar Španiel
Medaile k 10. výročí ČSR "Jsem ražen", Ag 34 mm, 20,03 g
Medaile k 85. narozeninám TGM 1935, Ag 42 mm, Floss 41c, 29,80 g
Medaile k 85. narozeninám TGM 1935, Ag 50 mm, Floss 42 b, matová, 49,60 g
Medaile k 85. narozeninám TGM 1935, Ag 60 mm, 79,96 g, patina, min.hr.
Medaile k 85. narozeninám TGM 1935, Ag 60 mm, 80,06 g, Floss 42a, matová
Medaile pro knížete Johanna II. (1858-1929) udělená rakouskou společností mincí a medailí ve Vídni 1910, pozlaceno 60 mm, sig. Hujer
0/1
Vyznamenání za obranu 1939-1945, stuha