Ferdinand V., 1835 - 1848
Roth - dokončení věže chrámu sv.Štěpána ve Vídni 1843 - poprsí zprava, opis/ vrchol věže mezi anděly, opis, Sign., Ag 47mm, 47.919g, M.2605, velké hr., rys.,pat.
Lange - odhalení pomníku Františka II. ve Vídni 1846 - hlava zprava, opis/ pohled na pomník, opis a nápis, Sign., měď 49 mm, M.2622, Haus.114, krásná patina
0/1
Marie Anna, manželka Ferdinanda V.
Boehm - AE medaile na korunovaci v Praze 1836 - portrét zprava, opis / korunovační klenoty, znak, opis, 47mm, 70.117g, ČS.1497, P.III/6, rysky, patina
Boehm - AE medaile na korunovaci v Praze 1836 - korunov.portrét zprava, opis / korunovační klenoty, znak, opis, 47mm, 76.361g, ČS.1497, dr.hr., téměř
Ferdinand V. a manželka Marie Anna
Loos a Held - Ag medaile na korunovaci v Praze 1836 - dvojportrét zleva, opis/ korunovační klenoty na stole a písmo, Ag 39mm, 19.244g, ČS.1498, dr.hr., nep.rys.
Arcivévoda Albrecht - polní maršál, 1817 - 1895
Drentwett - ustan. Generálním guvernérem Uher (1851) - poprsí mírně zleva, opis/ rytíř s praporem, znak, písmo, Sign., měď 4034.183, skvrnky, patina, téměř R!
Scharff - medaile na odhalení pomníku ve Vídni 1898 - poprsí zleva, vročení, opis / jezdecká socha, vavříny a 6-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 70 mm
Arcivévoda Rainer a arcivévodkyně Marie Karolina
Schaefer - bronz. plaketa na zlatou svatbu 1902/1905 - dva portréty proti sobě, zářící korunka, nápisy, Sign., 65x48 mm, nep.hr., nep.rysky, pěkná pat., tém.
Arcivévoda Rainer, 1827 - 1913
Schaefer - 50 let gymnasia v Leopoldstadu 1864/1914 - hlava zprava, opis/ učitel, žák a sova, opis a nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, Haus.2700, patina
Tautenhayn - náhrada státu za hospodářské zásluhy - hlava zprava, latin.opis / čes.nápis ve věnci, Sign., bronz 40 mm, 33.092g, ČS.1539, krásná patina, téměř
Radnitzky - AE medaile na návrat císaře do Vídně 1852 - hlava zleva, ratolesti, opis / vítěz.oblouk, písmo, Sign., 50mm, H.3758, Haus.627, dr.hr., dr.skvr., pat.
Seidan - AE medaile na záchranu při atentátu 1853 - poprsí císaře zprava, opis / stojící Madona, v pozadí Vídeň, opis, Sig., 43mm, M.2664, nep.hr., krásná pat.
Větší latin. peníz na korunovaci v Budíně 8.6.1867 - poprsí zprava, opis/ koruna, a 5-řádkový nápis, zn.A, Ag 24mm, 5.475g, M.2711, Nov.B.3b, dr.hr., dr.rysky
Medailka na korunovaci v Budíně 8.6.1867 - císař na koni, latinský opis / koruna a maďarský nápis ve věnci, cín 33 mm s pův.raž.ouškem, Nov.22a, nep.rysky
Ércz - maďarská medailka na 25.výročí vlády 1873 - hlava zprava, maďar.opis / něm.-maďar.nápis a nápis, Sign., postř.mosaz 31 mm, nep.rysky, pěkná patina
Scharff - Jubilejní umělecká výstava ve Vídni 1888 - poprsí zprava, opis / alegorické postavy, letopočet na tabulce, opis, Sign., Punc., Ag 36mm, 24.871g
Christlbauer - hospodář. a les. výstava ve Vídni 1890 - poprsí zprava, něm. opis / 6-řádkový německý nápis a opis, Sign., bronz 20mm s původním raženým ouškem
J.Ch. - návštěva v kostele sv.Michala v Praze 1891 - poprsí císaře zprava, německý opis /kostel sv.Michala a německý opis, Sign., bronz 28 mm, ŠFP.80b, patina
Scharff - 40 let pražského dělostřel. pluku 1894 - mladý portrét, tři vyznamenání, opis / starý portrét, opis, Sign., Punc., Ag 39mm, 34.197g, hrany, rysky