Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
Sarntal b.l. - založení a svěcení praporu - císařský znak / 7-řádkový nápis, Nesign., zlacený bronz 29 mm s původním raženým ouškem, nep.hr., vlas.rysky, téměř
Schwaz 1877 - založení spolku a svěcení praporu - zbraně, zbroj a prapory ve věnci / 7-řádkový nápis ve věnci, Nesign., cín 29 mm s původním ouškem
St.Andreas-Wördern 1904 - slavnost svěcení praporu 7.8., Sign.Zimbler, postříbřená mosaz 31mm s původním raženým ouškem, pěkná patina
Theresienstadt (Terezín) 1912 - 40.výročí založení 11.8., Nesign., mosaz 28 mm s původ. raženým ouškem, Indra.str.49, nep.hr., dr.rysky, pěkná patina
Trebnitz (Třebenice a okolí) b.l. - medaile za 25 let služby, Sign.IB, postříbřená mosaz 28 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.50, patina, téměř
Ziersdorf 1905/1910 - svěcení praporu 5.6. - poprsí F.Josefa I., opis / 8-řádkový nápis, Nesign., mosaz 28 mm s původním raženým ouškem, nep.hr., pěkná pat.
Nesign. - jeton na císařské jubileum 1848/1898 - mladý portrét zleva, něm.opis / starý portrét zprava, něm.opis, bronz 22 mm, nep.hr., nep.rysky, patina
Arcivévoda Ferdinand Karel, 1868 - 1915
Pittner - výstava Dítě ve vídeňské Rotundě 1907 - poprsí částečně zleva, opis/ 7-řádkový německý nápis, Sign., mosaz 23 mm, původní ouško odstraněno, dr.rys.
Libice nad Cidlinou
Svatý Vojtěch, český opis / kostel v Libici, český opis, b.l., Sign.Pichl, cín 39 mm s původním raženým ouškem, Přib.156, hr., rysky, patina
Praha-arcibisk., Václav Leop. Chlumčanský, 1814-1830
100 let svatořečení Sv.Jana Nepomuckého 1829 - světec nad náhrobkem / český 6-řádkový nápis, Nesign., mosaz 42 mm s původním ouškem, Don.4658, poškrábaná, patina
Církevní medaile - české svátostky zemských patronů
Sv.Václav, 4 medailonky světců a nápis / znaky pěti zemí ČSR, nápis a vročení (milenium 1929), Sign. Karnet-Kyselý, hliník 26 mm s původ. raženým ouškem
Medaile vydané Českou numismatickou společností
Liberec-Jablonec - pobočka ČNS
Přibyl - 25 let pobočky 1949/1974 - replika reversu pražského groše Jiřího z Poděbrad / znaky Liberce a Jablonce, písmo, Ag900, 27mm, 3.425g, BL.25/4, pat.
Teplice - pobočka ČNS
Kňourek a Urban - 25 let pobočky 1976 - náměstí, český opis / městský znak, latinský opis, Nesign., měď 32mm, 20.599g, BK.2 (150ks), patina, téměř R!
Čížek Rudolf, 1867 - 1936
Vídeňská regata - 25.jubilejní závod 1905 - žena s Niké a věncem, monogram / veslař a 4-řádkový nápis, Sign., bronz 35 mm, ouško přilet.cínem, poškoz. etue
Hám Anton, 1899 - 1965
Banské a minciarske mesto Kremnica b.l. - část města s kostelem, opis / emblém firmy (styliz.kotva), Nesign., patinovaný postříbřený bronz 30 mm
Simota Jan, naroz.1920
200.výročí zveřejnění státní knihovny ČSR 1777/1977 - Klementinum, lipové ratolesti, opis/ 12-řádkový nápis a emblém, Sign., patinovaný bronz 59 mm
Stehlík Josef
Jednota zpěváckých spolků československých b.l. - lyra v kartuši, opis / 2-řádkový nápis v lipovém věnci, Sign.JS, patinovaný bronz 43 mm
Šmakal Václav Karel, 1863 - 1941
Fr.Ladislav Čelakovský - 100 let narození 1899 - poprsí mírně zleva, opis, vročení / lip.snítka, brk, listina, opis, Sign., cín 34 mm, ulomené ouško
Bílá Hora u Brna
Kříž - medailka na tábor lidu 30.7.1871 - tři zemské znaky pod korunou, věnec / 6-řádk. nápis v perlovci, Sign., cín 27 mm, původní ouško odstraněno, patina