Církevní medaile - české svátostky zemských patronů
Sv.Prokop čelně, opis / sv.Prokop s čertem zapřaženým do pluhu, opis, medaile na 700 let svatořečení, 1904, Sign.Pichl, Ag900, 45mm, 34.926g, pěkná patina
Svatý Václav, latinský opis / 9-řádk.latinský nápis zmiňující polské krále, b.l. (patrně 17.-18.století), Nesign., černě patin. lité železo 44mm, 32.198g RR!
Církevní medaile - Cyril a Metoděj
Velehrad 1885 - postavy světců, opis / 8-řádk.nápis, Nesign., mosaz 25/29 mm s původním raženým ouškem
Církevní medaile - Mistr Jan Hus
Nesign. - Husův tolar - litý b.l. (cca 18.století) - poprsí zprava, nápis a opis / Hus na hranici, nápis, dva opisy, Ag 42mm, 22.645g, Don.3453, Katz.71-pod.
Církevní medaile - na přátelství
Guillemard a Stuckhart - David a Jonathan, mezi nimi šíp, opis a nápis/ sedící bohyně s věncem a pochodní, opis, Sign., měď 42mm, 23.018g, Pol.149, patina, lak.
Loos a Pfeuf - Genius zdobící oltář, opis / 8-řádkový nápis dělený na dvě části ležící lilií, Sign., Ag 37mm, 14.004g, Katz1.39, dr.hr., rysky, pěkná pat.
Loos - Ceres nese pohár s hrozny / osmiřádkový nápis ve věnci z révy a růží, Sign., měď 36 mm, 21.046g, nep.hr., krásná patina, téměř
Církevní medaile - regionální - nesignované
Sasko b.l. - Adam a Eva u stromu poznání, dva opisy / ukřižování Krista, dva opisy, pozlacená litá cizelov. měď 66mm, 56.471g, dr.hr., pěkná patina
Církevní medaile - ostatní - signované
Drentwett - Panna Marie jako královna nebes, německý opis / scéna prvního přijímání, německý opis, Sign., 34mm, 10.835g, vada materiálu na hraně, patina, téměř
Církevní medaile - ostatní - nesignované
Kristus, dvě ženy a skupinka dětí, italský opis / italský nápis a opis b.l., Ag 38mm, 23.303g, původní ouško, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř
Medailonky Víry, Lásky a Naděje, opis / medailonky s kolébkou a rakví, nad nimi letící anděl, ornament, Nesign., Nepunc., Ag 30mm, 7.466g, vada razidla, pat.
Údobí let 1918 - 1938
10 Koruna 1933, 10.054g, nep.hr., nep.rysky, patina, pravost doložena znaleckým posudkem Dr.Petráně RR!
5 Koruna 1927, 9.928g, dr.hr., dr.rysky, patina R!
50 Haléř 1926, 4.867g, dr.hr., dr.rysky, patina R!
5 Haléř 1926, 1.667g, vada materiálu na hraně, nep.rysky, patina R!
Údobí let 1939 - 1945 / Protektorát Čechy a Morava
10 Haléř 1941, 1.928g, nep.rys.
Údobí let 1939 - 1945 / Slovensko
20 Haléř 1942 (CuZn), 2.004g, dr.hr., nep.rysky, dr.vryp, téměř R!
Údobí let 1945 - 1953
20 Haléř 1947, 2.007g, dr.vady razidla, pěkná patina, téměř R!
Údobí let 1953 - 1960
25 Haléř 1954, 1.492g, nep.hr., nep.rysky R!
Údobí let 1961 - 1969
50 Haléř 1969 - pouze jedna tečka vlevo od letopočtu, 3.205g, patina R!