Herold z Oupy, Wolf a Tomáš a Mikuláš Vodňanský z Cz.
Početní groš b.l., Don.3413, BPM.XVI/126, Pž.56, 2.334g, nep.úhoz, patina
Hlavsa Petr z Liboslavě a Hanuš Špigl z Milčic
Početní groš b.l., Don.3417, BPM.128, Pž.57, 24mm, 2.632g, nep.vady mater., nep.nedor., pěkná patina R!
Humpolecký z Nelechova, Jan a Magdalena z Kamberka
Litý stříbrný početní peníz b.l. (patrně pozdější), jako Don.3437, jako BPM.147, jako Pž.69, 5.130g, stopa po oušku, pěkná patina R!
Kober z Kobersbergu, Kryštof a Anežka r. z Rotenfeldu
Litý stříbrný početní groš b.l. (patrně pozdější), jako BPM.194, jako Don.3509, 2.891g, pěkná patina R!
Krocín z Drahobejlu-purkmistr Starého Města pražského
AR litá zlacená pam. medaile (15)57 - poprsí zleva, opis / znak s přilbicí, opis, Nesign., 31mm, 15.514g, BPM.215, Don.3287, krásná patina RR!
Lekeš z Květné, Samuel a Hanuš Špígl z Milčic
Početní peníz b.l., Don.3545, BPM.222, Pž.111, 3.054g, nep.nedor., mírně kor., patina
Liechtenstein, Jan Adam a Marie, roz. hraběnka Kinská
Svatební medaile 30.VII.1967 - dva portréty pod korunou, opis / korun.rodové znaky na plášti, opis, Sign.AZ, Zn.A (Vídeň), Ag900, 35mm, 14.732g, patina
Lobkowicz, František Josef Maxmilián, 1772 - 1816
20 Krejcar 1794, poprsí zprava, nominál v ozdobném oválu, opis / znaky na plášti pod knížecím kloboukem, opis, PR.96, KM.10 (pouze 1300 ks), 6.646g, pat.,tém.
Mansfeld, Jindřich Pavel, 1712 - 1780
1/2 Tolar 1774, korunovaný znak, opis / svatý Jiří zabíjí draka, opis, 13.983g, PR.3, Don.3579, H.5508, nep.just., nep.rysky, pěkná patina R!
Radecký z Radče, Jan Josef Václav, 1766 - 1858
I.M.Scharff - AR medaile na italská vítězství 1849 - poprsí zprava, opis/ Victoria zpředu s vavřín.věncem, opis, Sign., 57mm, 70.092g, Don.3682, M.2649, patina
I.M.Scharff - AE medaile na italská vítězství 1849 - poprsí zprava, opis / Victoria zpředu s vavř.věncem, opis, Sign., 57mm, D.3683, M.2650, dr.hr., rys., pat.
Seidan - AE medaile Jednoty krasoumné v Čechách 1859 - hlava zleva, opisy/ pomník maršála v Praze, nápisy a opisy, Sign., 80mm, Don.3698, dr.hr., lakovaná
Neuberger - medaile na odhalení pomníku ve Vídni 1892 Poprsí zprava, dvojitý opis / jezdecká socha maršála, nápis, Sign., cín 37 mm, m.o., hrany, rysky
Scharff - medaile na odhalení pomníku ve Vídni 1892 - poprsí zprava, opis a nápis/ jezdecká socha maršála na podstavci a nápis, Sign., bronz 70 mm, hr., rysky
Scharff - medaile na odhalení pomníku ve Vídni 1892 - poprsí zprava, opis a nápis/ jezdecká socha maršála na podstavci a nápis, Sign., zlac.bronz 70 mm, etue
Nesign. - medailka na 50.výročí úmrtí 1908 - poprsí zleva, vavřínový věnec / 7-řádkový nápis a vavřínová ratolest, mosaz 34 mm s původ.ouškem, pat.
Rožmberk, Vilém, 1552 - 1592
Početní peníz 1590, Znak, opis /letopočet a 6-řádkov. nápis zdobený hvězdičkami, Pro.B.189/2, BPM.360, Don.3709, Pž.190, 23mm, 2.534g, zvl., nedor., pat. R!
Schwarzenberg, Ferdinand Wilh. Eusebius a Marie Anna
Tolar 1696 MM - na spoluvládu, Vídeň-Mittermayer, Dvojportrét zprava, opis / dva korunované znaky, květiny a opis, 29.264g, Don.3868, nep.stopa po oušku
Schwarzenberg, Adam František, 1719 - 1732
Tolar 1721, Poprsí zprava, opis / korunov.rodový znak s řádem Zlatého rouna, opis, PR.124, M.3231, jako Don.3876, 28.810g, dr.hr., dr.rysky, patina RR!
Schwarzenberg, Josef Adam Johann, 1732 - 1782
Krejcar 1765 S-N-R, Norimberk, znak s knížecím kloboukem/ 6-řádkový nápis, Don.3881, PR.128, H.5636, 0.706g, nep.vady materiálu, nep.nedor., patina RR!