Kolářský Zdeněk, 1931 -
Antonín Dvořák - Artia - V hudbě život Čechů (1974) - poprsí zprava, noty, opis / emblém, krajina, květiny, opis, Sign., postř.bronz 38mm, k.145, poškoz. etue
Praha - Záslužná medaile Národního výboru 1976 - městský znak, nápis / pražské stavby, květiny, opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm, k.124
Praga 1978 - plaketa Svět.výstavy poštovních známek - emblém výstavy, nápisy, Sign., Punc., patinovanýé bronz 60x42 mm, 71.760g, udělení "J.FEIGL", etue
Marie Pujmanová - medaile PNP b.l. (1982) - portrét mírně zleva, postavy, nápis / lev s knihou, pohled na Prahu, nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, k.210
Jan Neruda - PNP ke 150.výročí narození 1984 - hlava zleva, nápis / Pegas nad Malou stranou, nápisy, Sign., patinovaný bronz 80 mm
Brno 2000 - Celostátní výstava poštovních známek - replika staré filatel. medaile, znak, nápis/ medaile, známky, město, nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Kolářský a Strnad
Brno 1974 - celostátní výstava poštovních známek - styliz.holubice, kruhy z dopisů, nápis a opis/ hvězda a lipové lístky, Sign., zlacený bronz 50 mm
Koukolíček Václav, 1900 - 1967
Mistr Jan Rokycana 1397/1947 - poprsí zleva, opis, Sign., patinovaný jednostranný bronz 60 mm
Kovařík Miroslav, 1951 -
Jan Želivský - AR pamětní medaile (2004) - kazatel před Novoměstskou radnicí, opis / prapor, monstrance, okovaný cep a nápis, Ag925, 40mm, 20.166g, kapsle
Kovanič Václav Adolf, 1911 - 1999
Přemysl Otakar II. - 700.výročí úmrtí 1978 - poprsí zleva, letopočty, opis / žezlo, královské jablko, sedmiřádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Přemysl Otakar II. - 700.výročí úmrtí 1978 - poprsí zleva, letopočty, opis / žezlo, královské jablko, sedmiřádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 42 mm
Přemysl Otakar II. - 700.výročí úmrtí 1978 - jezdecká pečeť, dvojitý opis / královská koruna, letopočty, dvojitý opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Přemysl Otakar II. - 700.výročí úmrtí 1978 - jezdecká pečeť, dvojitý opis / královská koruna, letopočty, dvojitý opis, Sign., patinovaný bronz 42 mm
Přemysl Otakar II. - 700.výročí úmrtí 1978 - jezdecká pečeť, dvojitý opis / královská koruna, letopočty, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, Haim.str.230
Kříž Václav, 1830 - 1887
Josef Jungmann - 100.výročí narození b.l. (1873) - poprsí částečně zleva, opis / pětiřádkový nápis v lipovém věnci, Sign., cín 41 mm, hr., dr.rysky
Nejtek Václav, 1899 - 1958
50 let Jednoty uměleckých výtvarníků 1898/1948 - socha na podstavci, za oknem moderní budovy / velká písmena JUV, opis, Sign., patinovaný bronz 55 mm
Odehnal Antonín, 1878 - 1957
Ministerstvo veř. zdravotnictví a tělesné výchovy - Vítězství b.l. - velký státní znak, opis / Niké věnčí atleta, nápis, Sign., patinovaný bronz 45 mm
Celostátní výstava psů v Praze 1948 - Bohemie s dvěma psy a lipovou ratolestí / věnec s medailonky psů různých plemen, opis, Sign., postř.bronz 45 mm, etue
Oppl Vladimír, 1953 -
Největší osobnosti českého národa - Karel IV. b.l. - poprsí zprava, most / český lev, opis, kruh orlic, Sign., Ag999, 34mm, 16.144g, kapsle
Otáhal Karel, 1901 - 1972
Bruncvík se lvem, bez nápisu, b.l., Sign., patinovaný jednostranný bronz 50x63 mm, lakovaný