Salzburg-arcib., Paris Lodron, 1619 - 1653
Tolar 1621 - znak / sv.Rupert, Zot.1463, Pr.1190, KM.61, 27.979g, nep.vady razidla, nepatrná stopa po oušku, pěkná patina
1/4 Tolar 1624 - klipa, Zot.1552, Pr.1254, KM.88, 7.156g, dírka pro zavěšení, nep.hr., dr.rysky, patina
1/9 Tolaru 1644 - klipa, Zot.1616, Pr.1312, 3.151g, mírně zvlněná, nep.rysky, pěkná patina
Salzburg-arcib., Guidobald Thun Hohenstein, 1654-1668
Tolar 1664, Zot.1802, Pr.1481, KM.162, 28.626g, stopa po oušku, nep.vady razidla, dr.hr., dr.rysky, patina
Salzburg-arcib., Max Gandolph, 1668 - 1687
Fenik 1684 MG, Zot.2084, Pr.1740, KM.186, 0.273g, nep.nedor., pěkná patina
Salzburg-arcib., Jan Arnošt Thun, 1687 - 1709
1/2 Tolar 1694, Zot.2183, Pr.1817, KM.253, 14.450g, nep.nedor., pěkná patina
1/4 Tolar 1708, Zot.2206, Pr.1841, KM.282, 7.296g, nep.rysky, krásná patina
Fenik 1694 IE, Zot.2295, Pr.1928, KM.268, 0.267g, pěkná patina, téměř
Salzburg-arcib., Arcivévoda Ferdinand, 1803 - 1806
III Krejcar 1804 M, Zot.3422, Pr.2618, KM.483, 1.387g, nep.exc., nep.rysky, pěkná patina R!
Salzburg-arcib., Karl Berg
G.Manzu - 1200 let založení dómu 1974 - poprsí zprava a opis / dva kněží nesou model dómu, opis, Sign., patin. Ag900, 28mm, 11.909g, dr.hr., nep.rysky, téměř
Stará Boleslav
Blahoslavení Jana Nepomuckého 1721 - poprsí zprava, opis/ Staroboleslavská Madona, opis, Sign.P.P.W., Ag 44mm, 22.308g, Přib.260, šroubovací, 20 obrázků
Strassbourg-biskup., Karel Lotrinský, 1592 - 1607
3 Krejcar 1601, Sa.1958 (961), 2.038g, nedor., patina
Thorn (Toruň), abat. Margaretha Brederode, 1557-1577
Tolar 1570 M-DB - s titulem císaře Maxmiliána II., Dav.8672, 29.086g, nep.nedor., nep.dvojráz, dr.škr., patina R!
Velehrad
Svatí Cyril a Metoděj, opis b.l. (1863) / kaple Cyrilka, opis, Nesign., zlacený bronz 32 mm s původ. raženým ouškem, pěkná patina, téměř
Vratislav-biskup., Franz Ludwig v.Pfalz, 1683 - 1732
XV Krejcar 1693 LP-H, Sa.197, 6.682g, nep.nedor., mírně kor., patina
Würzburg-biskupství, Karl Phillip, 1749 - 1754
1/4 Krejcar 1752, KM.340, 1.679g, krásná patina
Würzburg-biskupství, Adam Friedrich, 1755 - 1779
20 Krejcar 1763 L/MP - se znakem, KM.371, 6.508g, nep.vada materiálu, dr.hr., dr.rysky, patina
10 Krejcar 1764 MP - se znakem, KM.373, 3.422g, nedor., dr.škr., skvrnky, patina
-2/2
Würzburg-biskupství, Franz Ludwig, 1779 - 1795
20 Krejcar 1785 RF/MP, KM.422, 6.533g, nedor., patina
Církevní medaile - křestní
Nesign. - sv.Jan křtí Krista, opis / Kristus přemáhá Satana v podobě draka se třemi lidskými hlavami, opis, lité cizel. stříbro 40mm, 17.769g, vady mater.