Olomouc, Wolfgang Hanibal Schrattenbach, 1711 - 1738
1/2 Tolar 1728, S-V.728 (E/E), 14.224g, stopa po oušku, vryp v aversu, pěkná patina
XV Krejcar 1712 - s kardinálským titulem, S-V.713 (B1/B2), 5.669g, nep.exc., skvrnky, patina R!
XV Krejcar 1713, S-V.714 (B3/C1), 5.555g, nedor., patina R!
XV Krejcar 1714, S-V.715 (B3/C2), 5.533g, nedor., skvrnka, patina R!
XV Krejcar 1716, S-V.718 (D/E1), 5.982g, nep.nedor., nep.exc., pěkná patina R!
Olomouc-biskup., W.Hanibal Schrattenbach, 1711 - 1738
VI Krejcar 1712 NI - bez kardinál. titulu (S-V.701, vada mat.), VI Krejcar 1712 (S-V.702), VI Krejcar 1714 (S-V.705), nedor., patina 3ks
-2-2
VI Krejcar 1713, S-V.704 (B4/C2), 2.965g, mírně exc., nedor., patina
VI Krejcar 1715, S-V.707 (C3/C2), 3.295g, pěkná patina RR!
Vyšehrad-kapitula, Hugo Franz Königsegg, 1698 - 1708
Nesign. - AE instalační klipa 2.V.1698 - dva znaky pod korunou / květina a 10-řádkový nápis, 25x25 mm, 4.420g, jako Don.4682, jako Přib.685, patina
Vyšehrad-kapitula, Jan Adam Mitrowitz, 1709 - 1733
Nesign. - AR instalační jeton 15.XII.1709 - dva znaky pod korunou / hlava andílka a nápis, 24mm, 2.876g, Don.4686, M.3282, Přib.686, dírka, stopa po oušku
Vyšehrad-kapitula, Karel Josef Martinic, 1734 - 1768
Nesign. - AR instalační jeton 8.IX.1734 - dva znaky pod korunou / hvězda a 11-řádkový nápis, 22mm, 1.766g, Don.4689, H.4901, Přib.687, patina, téměř
Vyšehrad-kapitula, Česlav G. Schafgotche, 1769 - 1782
Nesign. - AR instalační medaile 2.IV.1769 - dva znaky pod korunou, opis / Vyšehrad a Pražský hrad, písmo, 40mm, 23.233g, Don.4692, M.3283, Přib.689, rys., pat.
Nesign. - AR instalační jeton 2.IV.1769 - dva znaky pod korunou / jedenáctiřádkový nápis, 21mm, 2.868g, Don.4691, M.3284, Přib.688, pěkná patina, téměř
Nesign. - AE instalační jeton 2.IV.1769 - dva znaky pod korunou / jedenáctiřádkový nápis, 21mm, 3.557g, Don.4691(Ag), H.4902(Ag), Přib.688, pěkná patina
Vyšehrad-kapitula, Ferdinand Kindermann, 1782 - 1801
AR instalační medaile 29.VI.1782 - znaky s berlou a mitrou, opis / sedící kněz žehná dětem, opis a nápis, Nesign., 42mm, 26.175g, Don.4694, Přib.691, rys.,pat.
AR instalační jeton 29.6.1782 - dva znaky pod mitrou, vročení / 9-řádkový nápis, Nesign., 23mm, 2.720g, Don.4693, M.3286, Přib.690, patina, Chaurova značka
Vyšehrad-kapitula, Benedikt Henninger, 1802 - 1809
Guillemard - AR instalační medaile 29.VI.1802 - dva znaky pod mitrou, opis a nápis / 8-řádkový nápis, 42mm, 27.440g, Don.4695, PG.129, Přib.693, dr.hr.
Guillemard - AR instalační jeton 29.VI.1802 - dva znaky pod korunou, letopočet / 11-řádkový nápis, 23mm, 3.995g, Don.4698, PG.133, Přib.692, tmavá pat.
Vyšehrad-kapitula, Josef Alois Jüstel, 1835 - 1858
Nesign. - AR instalační medaile 19.VI.1835 - dvojitý znak pod mitrou a berlou, opis / 10-řádkový nápis, 38mm, 26.355g, Don.4699, H.4906, Přib.695, patina
Vyšehrad-kapitula, Adalbert Ruffer, 1858 - 1871
Seidan - AR instalační medaile 2.II.1859 - pohled na Vyšehrad, opis / Madona, znak kapituly, opis, Sign., 42mm, 24.969g, Don.4700, H.4907, Přib.697, pat. RR!