Peter Andrej, 1912 - 2003
SNS Kremnica a Ružomberok - 10.výr.založení 1975 - razič při práci, nápisy do čtverce / monogram "SNS" mince, nápis, Sign., bronz 40 mm, krásná patina, tém.
Poldaufová a Novotný
Návštěva papeže Jana Pavla II. na Slovensku 1990 - poprsí zleva, opis / Pieta, slovenský znak, vročení, Sign., patinovaný postříbřený bronz 40 mm, téměř
Popp Antonín, 1850-1915 a Pichl I.B., 1850 - 1923
František Palacký - 100 let narození 14.6.1898 - poprsí zleva, český opis / lipová ratolest, znak Prahy a 7-řádkový nápis, Sign., bronz 55 mm, patina
0/1
Radnicky Karel, 1818 - 1901
Jenny Lind - pamětní medaile 1847 - portrét zleva, opis/ labuť s vavřínovou ratolestí a 6-řádkový nápis, Sign., měď 43mm, 45.781g, velké hrany, vlas.škr.
Sopr Alois, 1913 - 1993
SVU Mánes - na paměť 5.května 1945 - hlava Alexandra Velikého zprava, opis / bojovníci na barikádě s praporem, opis, Sign., patin. bronz 60 mm, lakov.
Viktor Kaplan (1876-1934) - ČKD Blansko b.l. (1958) - poprsí zprava, opis / Kaplanova turbína, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, téměř R!
Stehlík Josef
Zemská jednota řemesl. a živnost. společenstev 1935 - stoj. Niké čelně, znaky řemesel, ratolesti, opis / znak a nápis ve věnci, Sign., postříbřený bronz 50 mm
Šimonovský Bedřich, nar.1871
Václav Klofáč b.l. (1923) - poprsí zleva, opis, Sign., jednostranný litý dutý zinek 65 mm, patina
Špánek Karel, 1894 - 1965
Jiří z Poděbrad - 500 let korunovace 1958 - korunov. poprsí zleva, opis / rodový znak pánů z Poděbrad a Kunštátu, opis, Sign., bronz 29 mm, patina
Španiel Otakar, 1881 - 1955
Alois Jirásek - Mánes svým členům na rok 1918 - poprsí zprava, opis, Sign., jednostranný zinek 60 mm, OŠ.162, patina, skvrny, lakovaná
Štursa Jan, 1880 - 1925
Prvý máj, 1890 - 1914, Sign., jednostranný postříbř. bronz 22/29 mm s původním ouškem, Haim.str.478 R!
Uchytilová-Kučová Marie, 1924 - 1989
Božena Němcová - památník v České Skalici 1962 - portrét zleva, opis / Steindlerův hostinec, 3-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Vlček Bohumil, 1862 - 1928
Eliška Krásnohorská (1847 - 1926) 1922 - spisovatelka sedící pod lípou, nápis / kamenná zeď, na kamenech názvy děl, Sign., patinovaný bronz 50 mm, PZ.373
Děčín
Stanislav Dluhoš - 40 let organisované numismatiky v Děčíně 1962/2002 - Děčínský zámek, opisy / emblém firmy Moneta, opis, Nesign., měď 28 mm, skvrna
Stanislav Dluhoš - 700 let první zmínky o obci Morav. Písek 1300/2000 - pečeť a opis / emblém firmy Moneta, opis, Nesign., bronz 28 mm, skv.
Jablonec nad Nisou
Reklamní jeton České mincovny b.l. - emblém mincovny v koruně jabloně, opis / emblém, opis, kruh českých lvů, Nesign., mosaz 30 mm
Pardubice
Reklamní jeton - 40 Pardubických Fortun 2013 - znak města, opis / socha Fortuny, nominál "40", opis, Nesign., mosaz 30 mm
Plzeň
Pěvecký spolek Smetana 1900 / 1925 - poprsí zprava / 5-řádk. nápis a dvě lipové snítky, Nesign. (Odehnal), patinovaný bronz 30 mm s původním ouškem
Praha
Kvasnička - odhalení pomníku Josefa Jungmanna b.l. - poprsí zleva, opis / pomník v ozdobné kartuši a opis, Sign., cín 30 mm s původním raženým ouškem, dr.rysky
Sign.HP - 100 let narození Josefa Jungmanna 16.7.1873 - poprsí zleva / 4-řádkový nápis a opis, cín 27 mm s původním raženým ouškem, PZ.202, pěkná patina, tém.