Ferdinand III., 1637 - 1657
Tolar 1652, Vídeň-Richthausen, M-A.150, 28.730g, krajový střížek, nep.vada materiálu, pěkná patina
Tolar 1646 - letopočet v aversu i reversu, Štýrský Hradec, M-A.144, 29.024g, pěkná patina R!
Arcivévoda Zikmund František, 1662 - 1665
Krejcar b.l., Hall, M-A.156 (tab.26/36), 0.851g, nep.nedor., patina R!
Leopold I., 1657 - 1705
2 Tolar široký 1675, Štýrský Hradec-Nowak, Nech.2114, M-A.174, 56.245g, nep.hr., dr.rysky, pěkná patina R!
2 Tolar b.l., Hall, Nech.2351, M-A.156, 57.198g, krajový střížek, nep.hr., krásná patina R!
2 Tolar b.l., Hall, Nech.2364, M-A.156, 56.368g, se značkou rytce "IAK" v rameni císaře, pěkná patina R!
Tolar 1671, Vídeň-Faber, Nech.1862, M-A.170, 28.479g, vada materiálu na hraně, pěkná patina R!
Tolar 1695, Vídeň, Nech.1870, M-A.194, 28.687g, dr.vady materiálu na hraně, nep.rysky, pěkná patina
Tolar 1701, Hall, Nech.2406, M-A.200 - bez sign., 28.433g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
XV Krejcar 1662, Vídeň-Cetto, Nech.1902, M-A.161, 5.550g, nep.just., pěkná patina
XV Krejcar 1662, Vídeň-Cetto, Nech.1903, M-A.161, 5.971g, oválný střížek, nep.nedor., pěkná patina R!
VI Krejcar 1665, Vídeň-Cetto, Nech.1931, M-A.164, 3.011g, exc., nep.nedor., pěkná patina
VI Krejcar 1665, Vídeň-Cetto, Nech.1931, M-A.164, 2.920g, nep.exc., nep.nedor., pěkná patina
VI Krejcar 1681, Vídeň-Mittermayer, Nech.1940, M-A.180, mírně exc., pěkná patina
VI Krejcar 1672, Št.Hradec-Nowak, Nech.2175, M-A.171, 3.180g, nep.exc., nep.nedor., patina
VI Krejcar 1672, Št.Hradec-Nowak, Nech.2175, M-A.171, 3.178g, nep.nedor., skvrnka, patina
3 Krejcar 1698, Štýrský Hradec-Aigmann, Nech.2235, M-A.197, 1.676g, pěkná patina
3 Krejcar 1678, Hall, Nech.2440, M-A.177, 1.414g, mírně zvlněný, mírně exc., nep.nedor., patina
Josef I., 1705 - 1711
Tolar 1708, Vídeň, M-A.207, 28.496g, vada materiálu, pěkná patina R!
Tolar 1706, Hall, M-A.205, 29.023g, nep.exc., nep.rysky, pěkná patina