Praha
Josef Mrštík - PF 2003 (střed pražského groše) - korunovaný královský lev / třířádkový nápis, Nesign., Nepunc., patinované Ag 20mm, 3.699g, pouze 30ks R!
Slavia Praha - 120.výročí založení sport.klubu 2012 - fotbalista, emblém, opis / hvězda, vavříny, vročení, opis, Nesign., mědinikl plátovaný stříbrem 39mm, etue
Praha - Košíře
První podpůrný spolek domobranců - svěcení praporu 27.6.1897 - znak, dva české opisy / 6-řádkový nápis, Sign.Šmakal, cín 29mm, ulomené ouško, proraž. dírka
Příbram a Ostrava
Vysoká škola báňská - 100.výročí založení 1849/1949 - horníci při práci, hornic. kladívka, opis/ huť, znak, hutnický emblém a opis, patin. Ag500, 28mm, 12.883g
Štýrský Hradec (Graz)
Obchodní, hospodářská a průmyslová komora - čestná medaile (udělená 1930) - znak, písmo / pohled na Graz, opis, Sign., patin.bronz 65 mm, hrany, téměř
Šumperk
Znak města a latinský opis ve vavřín. věnci / 4-řádk. český nápis, b.l., Nesign., zlacený bronz 53 mm
Tábor
Odhalení pomníku Jana Žižky 26.8.1877 - poprsí čelně, opis / městský znak, opis, Nesign.(Haberle), cín 27mm s raženým ouškem, MZČ.174/1, dr.hr., dr.rysky, skvrny
Telč
Magni R. - 100 let požárního sboru 1973 - pohled na město / přilba, sekera a tryska hadice, opis, Sign., patinovaný bronz 50 mm, etue
Velvary
Annae Aenri - Tolar z Velvar b.l. - replika aversu tolaru Marie Terezie / městský znak, písmo, Sign., postříbřený bronz 40mm, 39.104g, téměř
Vídeň
Leisek - Dolnorakouská živnostenská výstava 1880 - alegorie a opis / tabulka s vyrytým udělením a dubový věnec, Sign., měď 60mm, 83.688g, hrany, patina, lak.
Zimbler - Vídeňské cyklistické květinové korso 1897 - bicykl zleva, opis / 7-řádkový německý nápis, Sign., zlacený bronz 31 mm s pův. raženým ouškem, skvrnky
Znojmo
Christlbauer - Zemská jubilejní výstava 1927 - pohled na město, znak a opis / nápis a vavřínový věnec, Sign., zlacený bronz 53mm, v reversu mírně hlazená
0/1
Čechy
Matice (česká) b.l. - český lev v perlovci / nápis, Nesign., zinek 17 mm, krásná tmavá patina, téměř
Co žebráš? Vezmi si mne celého, Nesign., Nepunc., Ag jednostranný jeton, 17mm, 0.938g, odušeno, patina
Celostátní jednota králíkářů v RČs - Za úspěch b.l. - králík zleva, opis / 4-řádkový nápis, lipové lístky, Nesign., zlacený bronz 39 mm, patina
VIII.Meeting hostinských zaměstnanců - T.S.K.Racek - 1938 - mapa republiky a nápis, Nesign., jednostranný bronz 29 mm s původním letovaným ouškem, dr.rysky
Replika tolaru Štěpána Šlika 1520/1967 - pro světov. výstavu v Montréalu, Nesign., postříbřený bronz 42 mm
Emanuel Bořický - pam.medaile Karlovy university 1981 - poprsí zleva, opis / modely krystalů, latinský opis a nápis, Sign.MM/NaCa, patinovaný bronz 80 mm
Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
Plastika Praha - medaile na 10 let republiky 1928 - poprsí zleva, opis / 5-řádkový nápis, Nesign., bronz 28 mm s pův.raž.ouškem, Nov1.1.69c, zbytky postříbř.