Československo - vojenské střelecké odznaky
Střelec z pušky - II.třída - nesignovaný - lehký typ, Bartko.2, Krubl.tab.16/2 (text.str.41)
Československo - čepicové a rozlišovací odznaky
Čepicový odznak - typ 1930 - důstojník zbraní, Ves.C30.Ba
Opasková spona důstojníka ČSA - patrně z let 1918 - 1938, Sign.Z (Zineder a spol.), zlacený bronz, dvoudílná, na dílu se lvem v reversu inkusní ražba
Československo - hasičské dekorace
ČSR - Svaz dobrovolného hasičstva - medaile za 30 let činnosti, Sign.Šmakal, postříbřený bronz 40 mm se závěsem a původní stuhou
Československo - různé
Čsl.finanční stráž (1945 - 1948) - čepicový odznak pro zřízence, Nesign., postříbřené železo 62x62 mm se dvěma upínacími patkami
Presse official b.l., Nesign., smaltovaný bronz 68x19 mm se zavíracím špendlíkem a krásnou stuhou
Česká republika - vyznamenání, medaile a odznaky AČR
Brno - Vojenská střední škola 1993 - 2006, Nečíslov., Nesign., F-Š.neuvádí, původní stuha, malá stužka
Protektorát Čechy a Morava
Finanční stráž - přilbový odznak, Nesign., patinovaný zlacený bronz 77x77 mm se šesti upínacími patkami
Vládní vojsko - čepicový odznak - barevně lakovaný zinek 18 mm s dvěma upínacími patkami, Ves.C39.VA
Belgie
Albert - válečná pamětní medaile 1914 - 1918, BB.146, Sign.Bremankur, původní stuha se dvěma kovov. pásky
Evropa
Soubor miniatur na stužce (převážně Polsko (12ks)), celkem 15ks
Francie, Napoleon III., 1852 - 1870
AE pamětní medaile na obranu Sevastopolu 1855, Nesign., bronz 23 mm s původním ouškem, bez stuhy
AE pamětní medaile na obranu Sevastopolu 1855, Nesign., bronz 46 mm, hr., nep.rysky, krásná patina
Francie, republika, 1871 -
Řád Akademických palem - důstojník akademie - IV.typ (po roce 1955), BB.618, původní stuha
Řád Akademických palem - důstojník akademie, VFR.II.c, BB.616, poškozený smalt
Záslužná vojenská medaile, VFR.2e, BB.223a
Marocká pamětní medaile, VFR.9, BB.363
1/1/3
Pamětní medaile obránců vlasti (1870 - 1871) 1911, VFR.10, BB.364b
Francouzský válečný kříž 1939, VFR.33a, BB.464
Pam. medaile Národní obrany 1982 - 3.stupeň, VFR.55a, na stuze štítek "LEGION ETRANGERE"