Jindřich IV. Navarský - medaile 1594 Poprsí zprava, opis / alegorický ženská postava, opis Nesign., Postř.bronz 46 mm_replika z 20.století
Ludvík XV. (1715 - 1774), sněm duchovenstva 23.10.1723 Portrét krále zprava, opis / shromáždění kněžích, 2řádk.nápis v úseči, opis, Nesign., Mosaz 27 mm
D.Dupuis - L´oise (nábřeží v Paříži) - zemědělská společnost, b.l. Hlava Marianny zprava, opis / opis ve vnitřním kruhu ve věnci Sign., Bronz 36.5 mm_dr.hry
Chorvatsko
Nesign. - 50 let firmy Mercator 1949 - 1999 3řádk.nápis / květin.znak, opis, Punc.925, Ag 32 mm, 15.07 g
Maďarsko
Nesign. - čs.-maďarské sdružení tělesné výchovy b.l. - ve zdravém těle, zdravý duch, antická postava, maď.opis / 3řádk.nápis ve věnci Bronz 60 mm
Německo - Badensko
Carl Friedrich - 1/2 Tolar 1807, Postř.bronz 37 mm_REPLIKA tém.
Německo - Lipsko
Cortini (kouzelník) - 1. - 31.März , 3 Linden, b.l. Portrét čelně, opis / 2řádk.nápis, vročení ve věnci, Al 35 mm
Německo - Norimberg
Početní žeton b.l. (18.stol.) - Ludvík XV., plachetnice, antický bojovník, Mosaz 22, 20, 19 mm_dr.skvr. 3 ks
1až1-
Nesign. - pohled na hrad, nápis, b.l. (cca1900) Postř.plaketa 36x55 mm_jednostr.
Německo - Stralsund
Medaile k 750 letům města 1234 - 1984 Sign.So HR, Ni 40 mm - každá jiná_3 ks
100 let pošt.budovy 1888 - 1988, Bronz 40 mm 750 let Alte Fähre 1240 - 1990, Cu 40 mm 40 let kulturního spolku 1984, tl.2 a 1.5 mm, Cu 40 mm_celk.4 ks
Německo - BRD
Nesign. - Peter Tschaikiwski, b.l. (cca 1990) Poprsí čelně, opis / korunovaný carský orel Punc.999, Ag 40 mm, 20.12 g
500.výročí objevení Ameriky 1492 - 1992 Portrét K.Kolumba, opis / loď Santa Maria, německý opis Punc.986, Ag 40 mm, 29.86 g_tém.
Nesign. - mistrovství světa v kopané 1974, Deutschland 1993 Tři fotbalisté, opis / velký znak se znaky zemí, opis Punc.999, Ag 40 mm, 19.84 g
Nesign. - Anna Iwanovna (carevna), b.l. (cca 1990) Poprsí carevny čelně / korunovaný arský orel Punc.999, Ag 40 mm, 19.82 g
SachsenThaler - August Silný 1670 - 1733, b.l. Kurfiřt na koni, opis / mapa Sasko s barevným znakem Nesign., Punc.999, Ag 35 mm, 15.00 g
Bayreuth - 1.Wagnerovský Festspiele 1876 - 125 let Německé říše 1871 - 1996, medailon autora v divadelním prostředí, opis / korunov.znak, opis, Sign.BR, Ag 40 mm, 20 g
Nesign. - 50 let SRN - Kennedy + Adenauer + Brandt, b.l. (1999) Trojportrét zleva, opis / mapa Německa se znakem, opis Punc.999, Ag 40 mm, 19.97 g
Hannover - Ernst August v.Hannover, b.l. Poprsí čelně mírně zleva, opis / velký korunovaný znak Punc.0.999, Ag 40 mm, 19.91 g
Schwerin - rezidenční zámek 1843 - 1857 / Brandenburská brána, znaky spolkových zemí, b.l. (cca 1990), Postř.bronz 40 mm