Kolářský Zdeněk, 1931 -
Mělník - replika denáru kněžny Emmy 1971 - Boží ruka mezi písmeny alfa a omega, opis/ poprsí ethelredského typu, opis, Sign., Nepunc., Ag 27mm, 7.158g, k.105
Kužel Miroslav, 1907 - 1985
Českobratrská církev - 350 let bible kralické 1943 - Kralický kostel, nápis / bible, čtyři symboly a nápis ve věnci z obilí a révy, Sign., zinek 55 mm, skvrnky
Kvasnička Jan, 1844 - 1912
Josef Jungmann - na památku stých narozenin 16.7.1873 - poprsí zleva, opis / pětiřádkový nápis, Sign., měď 30 mm, původní ouško odstraněno, MZČ.166/2, hr., pat.
Mlynář Miroslav, 1938 -
Jan Hus - 600 let Betlémské kaple 1991 - hlava zleva, opis / kaple, emblém galerie DAF, opis, Sign., patinovaný bronz 50 mm
Nejtek Václav, 1899 - 1958
50 let Jednoty uměleckých výtvarníků 1898/1948 - socha na podstavci, za oknem moderní budovy / velká písmena JUV, opis, Sign., bronz 55mm, dr.hr.,dr.rysky
Peter Andrej, 1912 - 2003
Brno - Universita Jana Evangelisty Purkyně b.l. - poprsí J.E.Purkyně zprava, latinský opis / stylizov. DNA, latinský opis, Sign., patinovaný bronz 40 mm
Svit - československo-polská numism.konference 1988 - replika guldineru Vladislava Jagellonského / zkratky společností, lipové lístky, Sign., patin.bronz 38 mm
Peter Andrej a Kulich Ján
Velká Morava - 1100 rokov slovan. písomníctva 1964 - postavy Konstantina a Metoděje, opis / postava s kladivem, nápis, Sign., patinovaný bronz 50 mm
Pichl Ivan Bojislav, 1850 - 1923
Praha - 100 let narození Františka Palackého 1898 - poprsí zleva, opis / znak, lipová ratolest, 7-řádkov. nápis, Sign., cín 35 mm s raženým ouškem, hr., rysky
Pospíšilová - Linhartová Jaroslava, 1942 - 2003
Bohuslav Balbín - 300 let úmrtí 1988 - poprsí mírně zprava, vročení, nápis / květ růže, nápis na stuze, Sign.JLP, patinovaný bronz 60 mm
Prádler Jiří, 1929 - 1993
Lidice - 25.výročí vyvraždení obce 1942/1967 - postava ženy, hořící dům, vročení / růže a nápis, Sign., patinovaný bronz 38 mm
Památník národ. písemnictví - Jaroslav Vrchlický 1972 - hlava mírně zprava, vročení, opis / lev s listinou, opis, Sign., patinovaný bronz 35 mm
František Matouš Klácel - 100 let úmrtí 1982 - hlava mírně zleva, opis / lipové lístky, nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Simota Jan, naroz.1920
200.výročí zveřejnění státní knihovny ČSR 1777/1977 - Klementinum, lipové ratolesti, opis/ 12-řádkový nápis a emblém, Sign., patinovaný bronz 59 mm
Soušek Petr, 1972 -
Replika groše Václava II. - koruna, dva opisy / český lev, opis, Sign., Ag 27mm, 3.966g, nep.nedor., patina
Replika groše Václava II. - koruna, dva opisy / český lev, opis, Nesign., hliník 27mm, 1.463g
Replika florénu Jana Lucemburského - stojící Jan Křtitel, lev, opis / lilie, opis, Nesign., mosaz 20mm, 2.613g, pěkná patina
Replika groše Jana Lucemburského - koruna, dva opisy/ český lev, opis, Sign., Ag 29mm, 3.505g, nep.nedor., pěkná patina
Replika groše Jana Lucemburského - koruna, dva opisy/ český lev, opis, Nesign., hliník 29mm, 1.454g, nep.rysky
Replika půlgroše Jana Lucemburského - koruna, opis / český lev, opis, Sign., Ag 21mm, 2.083g, vada raz., pěkná patina