Ferdinand V. a manželka Marie Anna
Medaile na korunovaci v Praze 1836, korunovaný český lev s korunovačními klenoty na stole, opis / 6řádk.nápis Sign. C.C.H. (C.Carl Höfer), Sn 35 mm, Nov.XVIII/I-3a ČS.1500, Do.3150_bez ouška! R!
W.Seidan - na otevření železniční tratě Praha - Drážďany 6.4.1851 2 sedící alegorické postavy, 2řádk.nápis, opis / pohled na Mosteckou věž, dvojitý opis, Sign., Bronz 48 mm, Mareš.12, Haus.2199, MZČ.150/11, Luk.183_R! tém.
W.Seidan - Pražská ostrostřelecká garda, 1852#Br Poprsí císaře zprava, opis / sedící Praga se znakem, nápis a opis, Sign., Bronz 46 mm_R!
J.Tautenhayn - návštěva Suezského průplavu 1869#Post Portrét zprava, opis / alegorická postava se sfingou, v pozadí plachetnice, Postř.bronz 71 mm, Hauser 652
G.A.S. - medaile na 50 let lázní v Meranu 1886 Dvojportrét FJI a Ferd.V., opis / znak města, německý opis Sign.G.A.S.(G.A.Scheid), Ag 35 mm, 24,64 g, Haus.1722, Wurz.2739 _n.hr. tém.
R.Marschall - medailka na 50 let vlády, 1898#Ag Poprsí zprava, opis / lid zdraví císaře v kočáře, nápis, Sign., Punc., Ag 29 mm, 13.7 g
František Josef I. a Alžběta Bavorská
Radnitzky - na návštěvu císařského páru v Jaszberényi v Uhrách, 1857 Dvojportrét zprava, opis / znak města, dvojitý maďarský opis Sign., Ag 39 mm, 17.34 g, Mo.2686_dr.hr.
Alžběta, manželka Františka Josefa I., 1837 - 1898
Větší maďarský peníz na korunovaci v Budíně, 1867#Cu Korunované poprsí zleva, opis / koruna, písmo, Nesign Nepunc., Cu 23 mm, Nov.XIX/C-6c, Mo.2721_RRR! tém.
Arcivévoda Karel Ludvík, 1833 - 1896
Leisek - zemská elektrotechnická a lesnická výstavu ve Steyeru 1884 Poprsí zprava, opis / městský znak v ozdobné kartuši, opis Sign., Ag 39 mm, 28,03 g, Haus.3447
Arcivévoda František Salvator a Aricvév.Marie Valérie
A.Scharff - medaile na svatbu v Ischlu, 31.VII.1890#Ag Dvojportrét zleva, opis / alegorie, dva znaky, nápis na stuze, Sign., Punc., Ag 43 mm, 39,76 g, Ho.4017, Haus.408
Arcivévodkyně Marie Josefa, 1867 - 1944
Sign.DEP - mezinárod.výstava kuchařského umění, 1906 Poprsí zleva, nápis /4-řádkový nápis a vavřínová ratolest Pozlac.bronzová klipa 39x39 mm zdobená korunou a stuhou_tém.
Coudenhove - Kalegri Johannes Evangelist Virgilo, 1893 - 1965
A.Hartig - portrét místodržícího v Čechách zprava, opis / rodový znak pod hraběcí korunou, opis 1917, Sign., Punc Ag 44 m,, 31, 78 g _dr.hr.v rev. R! tém.
Lichnovsky, Felix, 1814 - 1848
Drentwett - medaile na zavraždění člena národního shromáždění 1848#Cu Poprsí čelně, dvojitý opis / dva stromy, uprostřed dvouhlavý orel, opis německý parlament 1848, Cu 37 mm, JF.1169_R!
Payer Václav (Beyer Wences), český lékař, 1488 - 1537
Poprsí čelně mírně zleva, lat.opis / mrtvý na lehátku, 4řádk.lat. nápis, MN.38 tab.II/13, Do.2373, Ho.7200, Litý bronz 52 mm (z 1.pol. 19.stol._RR!
Puellacher Ruprecht, 1544 - 1563 s manž.Annou
Početní žeton b.l., znak s klenotem v perlovci, opis / znak s klenotem a iniciálami R - P a A - P, opis Cu 26 mm, Pol.186, Do.3666, MN.324_R!
Radecký z Radče, Jan Josef Václav, 1766 - 1858
V.Seidan - medaile pražské jednoty krasoumné, 1859 Hlava zleva, opisy / socha maršála na podstavci, nápis a opisy, Sign., Postř.bronz 80 mm, jako Don.3698, jako MZČ.150/24
Schirndinger Wilhelm, svobodný říšský pán
Lauer - pamětní medaile ke 400.výročí pověření vládou#Ag v Neuhaus a.Eger 1488 - 1888 Císař Friedrich III./ šlechtic v brnění, Sign., Ag 33 mm, 15,16 g, jako Wu.8235 (Cu), jako Ung.4497(Cu)_R!
Steinperger ze Steinpergu Johann, purkmistr K.Hory
Početní peníz b.l., MN.558 (tab.LXV), Pol.206
3/3
Thurn - Taxis, kníže Maxmilian Maria Lamoral, 1862 - 1885
J.S.Drentwett - portrétní medaile na 21.narozeniny, 24.VI.1883#Ag Hlava zleva, opis / znak s přilbou a klenotem v gotickém mezikruží, opis, Sign., Ag 42 mm, 40,62 g_R!
Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634
3 Krejcar 1631, Jičín-Steinmüller, Nech.81, Pol.239