Leopold II., 1790 - 1792
Nesign. - medaile na holdov. belgických stavů 1791 - poprsí zprava, opis / hold Belgie císaři, klenoty, písmo, Ag 39mm, 25.740g, M.2229, H.3259, dr.hr., rys.
Marie Ludovica, manželka Leopolda II.
Větší jeton na korunovaci v Praze 12.9.1791 - koruna, žezlo, vavřínová ratolest, opis / 6-řádkový nápis, Ag 24mm, 4.370g, ČS.1432, Nov.R.2b, dr.rysky, patina
František II., 1792 - 1835
Větší jeton na korunovaci ve Frankfurtu 14.7.1792 - koruna, žezlo, meč a jablko, opis / 9-řádkový nápis, Ag 24mm, 4.385g, Nov.E.7b, M.2269, nep.hr., patina
Větší jeton na korunovaci ve Frankfurtu 14.7.1792 - koruna, žezlo, meč a jablko, opis / 9-řádkový nápis, Ag 24mm, 4.392g, Nov.E.7b, M.2269, H.3334, patina
Menší jeton na korunovaci v Praze 9.8.1792 - stojící lev se znakem a křížem, opis / koruna a 8-řádk.nápis, Ag 20mm, 2.188g, Nov.H.4b, ČS.1438, dr.hr., patina
Menší jeton na korunovaci v Praze 9.8.1792 - stojící lev se znakem a křížem, opis/ koruna, nápis, Ag 20mm, 2.177g, Nov.H.4b, ČS.1438, just., nep.hr., nep.rysky
AE větší jeton na holdov. ve Flandrech 1794 - poprsí zprava, opis / pětiřádkový nápis ve věnci, Nesign., 27mm, 6.945g, Nov.M.5b, LG.XIV.1104, rysky, patina
Medaile na návštěvu císaře v Milánské mincovně 1816 - okřídlená hůl s dvěma hady, hrozen, klas, opis / 8-řádkový nápis, Nesign., měď 37mm, 22.909g, patina
František II. a Alžběta Würtemberská
Wirth - větší jeton na zásnuby ve Vídni 8.1.1788 - dvojportrét zprava, opis / 5-řádkový nápis, Sign., Ag 27mm, 4.300g, M.2178, H.3323, pěkná patina
Marie Ludovica, manželka Františka II.
Manfredini - úmrtí císařovny v Miláně 1816 - portrét zleva, opis a nápis / letící Niké čelně, opis, Sign., Ag 42mm, 30.000g, M.2445, H.3439, škr., rysky, patina
Arcivévoda Karel Ludvík - polní maršál, 1771 - 1847
Baldenbach - na vítězství nad Francií 9.IV.1799 - poprsí zleva v antické přilbě, opis / Niké na sloupu s trofejemi, opis, Ag 48mm, 26.180g, M.2321, H.3573
Baldenbach - na vítězství nad Francií 9.IV.1799 - poprsí v přilbě, opis / Niké na trofejích, opis, Ag 48mm, 26.179g, M.2321, H.3573, m.o., Chaurův štítek
Arcivévoda Josef Antonín - uherský palatin, 1776-1847
Lange - AR medaile na 50 let správy Uher 1796/1846 - poprsí císaře, lat.opis / poprsí palatina, lat.opis, Sign., 53mm, 87.412g, M.2619, H.3649, pěkná patina R!
Lange - AE medaile na 50 let správy Uher 1796/1846 - poprsí císaře, lat.opis / poprsí palatina, lat.opis, Sign., 53mm, M.2620, H.3649(Ag), Haus.52, patina
Ferdinand V., 1835 - 1848
Schön - AE medaile na nastoupení vlády 1835 - hlava zprava, opis / koruna a 3-řádk.nápis ve věnci, Sign., 50mm, 83.045g, M.2544, Novák.B.2b, nep.hr., nep.rysky
AR větší jeton na holdování ve Vídni 14.6.1835 - poprsí zprava, opis / koruna, nápis a opis, Nesign., 20mm, 5.482g, Nov.C.3b, P.2/6, M.2550, H.3614, patina
Boehm - AE medaile na korunovaci v Praze 7.9.1836 - poprsí zprava,opis / ležící lev, korun. znak, písmo, 47mm, 75.701g, Nov.D.1c, ČS.1493, P.III/3, pat., tém.
Boehm - AE medaile na otevření vídeňské mincovny 1837 - dvojportrét zprava, opis / průčelí budovy, opis a 3-řádk.nápis, Sign., měď 50mm, 58.455g, patina
Putinati - AE medaile na holdování v Tyrolsku 1838 - Hlava zleva, opis / 5-řádkový nápis, Sign., 34mm, 20.814g, Nov.F.1c, M.2576, P.5/3, nep.rysky, patina
Manfredini - AE medaile na korunovaci v Miláně 1838 - hlava zprava, opis / korunovační obřad, opis a nápis, Sign., 52mm, Nov.G.1c, P.6/3, M.2578, krásná patina