Nesign. - medailka na uvítání císaře v Čechách 1874 - královská koruna, český opis / korunovaný císařský monogram a heslo, cín 32 mm s původním ouškem, patina
Scharff - jubilejní V.spolk.střelby ve Vídni 1898 - poprsí, nápis/ žena vyrývá letopočet do kmene stromu, znak, nápis, Sign., Ag 37mm, 25.331g, ouško, hr.,rys.
-2/2-
Nesign. - medailka Červeného kříže na spojen. 1914 - dvojportrét zprava ve věnci / 6-řádkový nápis, zlacený bronz 23 mm s původním raženým ouškem, patina
Arcivévoda Rudolf, 1858 - 1889
Lauer - úmrtní medailka 30.1.1889 - poprsí zprava, opis / císařský znak, palmová ratolest a opis, Sign., bronz 27 mm s původ.raženým ouškem, hr., rys., patina
Schwarzenberg Karel - polní maršál, 1771 - 1820
Pichler - AE pamětní medaile b.l. - poprsí zprava, opis / Mars se štítem a vavřínovou ratolestí, opis a nápis, Sign., 46mm, Don.3889, hr., škr., rys., pat.
Olomouc
Sv.Václav zleva, opis / olomoucký dóm sv.Václava, opis, vročení 1777 - 1977, Sign.M (Myszak), patinov. bronz 60 mm
Grmela a Doležal - 850 let chrámu sv. Václava 1981 - biskup Jindřich Zdík, nápis / chrám, nápisy, Sign., patinovaný bronz 60 mm, nepůvodní etue
Praha - Královské Vinohrady
Kostel Nejsvětějšího Srdce Páně - svěcení základního kamene 28.X.1928, Nesign., hliník 30 mm s původním raženým ouškem, Přib.720, dr.hr., dr.rysky, patina
Vyškov
Svěcení praporu 1864 - svatí Cyril a Metoděj, opis / moravská orlice, opis, Nesign., cín 28 mm s původním ouškem, dr.hr., pěkná tmavá patina
Církevní medaile - ražené svátostky kruhové
Svatý Augustin Veliký, opis/ svatý Tomáš z Villanovy, Nesign., měď 24mm, 3.267g, dírka 2 mm, tmavá patina
Panna Marie v oblacích, Duch Svatý, němec.opis / Duch Svatý, věnec, němec.opis, Nesign., cín 32 mm s původ. raženým ouškem, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Medaile vydané Českou numismatickou společností
Havelka - 650 let narození Petra Parléře 1980 - portrét zleva, opis / český lev, měřidlo, úhelník, znak, opisy, Sign., postř.bronz 40 mm, BK.17, téměř
Havelka - 650 let narození Petra Parléře 1980 - portrét zleva, opis / český lev, měřidlo, úhelník, znak, dva opisy, Sign., postř.bronz 40 mm, BK.17
Vitanovský - 100 let Národního divadla 1983 - budova ND překryta obrysy tří hlav, vavřín.ratolest, opis / opona, nápis, Sign., postř.bronz 40mm, BK.23
Vitanovský - 900 let korun. Vratislava II. 1986 - hlava zprava, opis / ruce držící korunu, 6-řádk.nápis a opis, Sign., patinovaný bronz 42 mm, BK.27A
Knobloch - Wolfgang Amadeus Mozart 1756-1791 (1987) - poprsí zprava, vročení, opis / památné pražské budovy a opis, Sign., postř.bronz 42 mm, BK.28, téměř
Snopek - 20 let zákona o Čsl.federaci 1988 - Pražský a Bratislavský hrad, stuha a nápis / 8-řádkový nápis a kniha přev.stuhou, Sign., patinov.měď 59 mm, FM.30
Vitanovský - František Šternberk Manderscheid 1991 - hlava zleva, hvězda, písmo / budova Národního muzea, nápis na stuze, opis, Sign., patin.bronz 60 mm, FM.35
Brno medaile - pobočka ČNS
Řehořík - Tomáš Jordán, moravský zemský lékař (1989) - hlava zleva, moravský znak, opis/ tři postavy, erb, opis, Sign., postříbřený bronz 60 mm, FM.14, etue